1:72 Hasegawa F-15I

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Hasegawina maketa.Vrh vrhova po meni.Detalji odlicni.Jedini problem je spoj tankova sa trupom.To me mnogo napatilo ali na kraju sam uspeo da i to nekako uklopim.ostatak makete OOB a jedino sam dodao pojase u kabini.Dekali iz kutije.Boje agama enamel














Tomcat

Kao sto sam ti rekao, meni je ovo jedna od tvojih najlepshi, I kao stosam rekao imam je u planu da pazarim, definitivno, svidja mi se 15ica u ovim bojama  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

#2
Sve sto kaze Tomcat....sve je dobro osim sto nije naoruzan,ali to je do tebe!Ipak Izraelci su to. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

komoras

Dragane, ovde si prevazišao sam sebe  :cheers

da li su te enamelke već date u izraelskim nijansama ili si ih sam mešao?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

Hvala vam.

@Komoras ovo je neki set izraelskih nijansa kojeg sam kupio pre nekoliko godine kad sam radio F-4E.Imam i ovu svetlo zelenu i onu tamniju.Kupio sam 5-6 boje koje su mi trebali za oko 10 evra.Stvarno jeftine boje.

@Milane nisam imao zivaca za naoruzanja.Ceka me jos jedan revell/hasegawa kojeg cu da radim u konfiguraciji iz 80te tacnije F-15B ili D u Izraelske oznake pa taj ce biti kompletno nakrcan.

zolle

Svaka cast majstore, ptica je bonbona  :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

Mikoyan29

MK "Oluj"

dragan_mig31

Hvala vam drugari jos jednom :)

PELE


Jovac