Testors mig-29 Srbija 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav evo jedne 29ke od mene.Testors ustvari Italeri,sklapanje sa istim problemima istim panelima i tako te stvari.Kokpit sam doradio,napravio hud i stavio novo sediste,ozicio trap,napravio pito od igala i stavio mu one"brkove" i polepio one antenice od zice.Uzivao sam a i brzo sam ga uradio,nisam ga ispustao.Boje humbrol 127 i tamna 125/140 u odnosu pola pola.Radom cist 125.Sve cetkicom a lak revel semi gloss skoro,u mixu.Stavio samo r60 rakete jer mi to nekako lici da su najvise i kacili.Oznake lift here.








I sa 21...

Izvinite za slike koje su rasporedjene ovako...
Instagram-Peacockscaleworx

Mikoyan29

Fina dvaesdevetka  :cheers
Svidja mi se dodavanje varionika, fin detalj.
Samo malo jaci wash na predelu nosa (verovatno je ok al` se ne vidi zbog losijeg kvaliteta slika)
MK "Oluj"

Sandman

Fino izgleda, samo ti ke nešto pokvarilo white balance na slikama pa vuku na CYAN ton  :-\

milan78

Stvarno bolje nisam mogao u ovom trenutku.Nesto je naglaseno nesto priguseno.Bice bolje uz bolji aparat.
Instagram-Peacockscaleworx

Sandman

Samo uzmi dve lampe i direkt iznad makete.. ovde deluje kao da se jedna lampa (ili blic aparata) meša sa prirodnim svetlom

Nemsy_29

MiG je bombonica a sto se tice raketa ne bi pogresio ni sa R-73  ;)

milan78

Nisam imao a mrzelo me da skrecujem....Hvala!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx


Sneni

Svaka čast, dobro izgleda :super Boje mi izgledaju dobro pogođene.
I ja se borim s Italerijevom 29-kom već par mjeseci :zvizduc
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

zolle

U migove se ne razumem, al` su ti oba bonbone  :super Meni 29-ka izgleda super, a boga mi i ovaj drugi  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Hvala drustvo znaci podrska puno!@Sneni pa majku mu par meseci....zavrsavaj brale to,jedino ako si zapoceo jos nesto mada tvoji radovi mi deluju jako dobro posebno drakken i su 27! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx