Fallout New Vegas: NCR Desert Ranger Helmet 1/1

Previous topic - Next topic

Mika999

#15
Ja ga presao dva puta. Sada cekam Fallout 4, vec sam ga preordovao. :D

Jos par detalja:




Na ovoj prvoj slici moze se videti i pesak koji sam zalepio u rupu gde je kao ostecenje. Kada se prefarba to ce biti fina tekstura, kao da je nagrizla kiselina.





Rupice na okvirima ociju i sraf izmedju ociju. Na slemu dodati kruzni cepovi (testerisao sam okruglu olovku) za rupice oke idu pri dnju i dodat plasticni "Sraf" cija glava viri, iza, po sredini slema.

Sada trebam dooobro da ismirglam ovu masku, moram da priznam da sam je malo ofrlje smirglao... obicno tako zbrzam negde po sredini radova kada ne znam za sta cu pre da se uhvatim. Red bi bio da bar to lice bude kako treba, ostatak i nije toliko bitan, i ovako treba da bude polupan.  :deadhorse

Mika999

#16
Mali update.

Ofarbao sam masku, koristio crni i sivi metalik sprej kao osnovnu boju, nakon toga sam presao ivice aluminijum bojom, a wash-ovao udubljenja braon i crnom kako bi dobila maska metalan izgled.

Odlucio sam da slem bude u braon boji kako bi cela kaciga delovala drugacije. Vidim da je slem u igrici sa nekom braon-zelenom nijansom. Pokusacu da odradim nesto izmedju pravog modela iz igre i ilustracija:






Kako izgleda sada sa prefarbanom maskom:



U poredjenju sa power armor kacigom, moracu i njega da malo bolje ofarbam kada zavrsim ovu...



Ćomi

Nabudzi ga ti, nema sta !
Super ovo izgleda stvarno...

Pozz,
Comi
No signature.