JU87 B-2

Previous topic - Next topic

gasha

Evo malo smo se ja i sin igrali ovih dana. Posto se jos nismo uselili u novi stan radili smo u partizanskim uslovima. Zagrevanje posle 10 godina pauze :)
Valjda ce se i klinac zagrejati, za sada ga ne drzi mesto dovoljno dugo.






Ćomi

Gaso,jel ovo 48 ca ?
No signature.

Dada

#2
Ovo sto pionircic drzi u rukama rekao bih da je Revellova 1/72 stuka sa opcijama b2/r2, od  veoma tvrde plastike...  :) ispravite me ako gresim... ::)
A sto se tiche strpljenja, ma to vremenom dolazi... nema brige za klinca... u ochima mu se vidi da je buduci maketar ::) ::) ::)

Samo jedno pitanje... je mi se chini ili si zamenio hladnjak ulja ispod nosa ???

Hartmann

Jeste, to je Revellova 'nandzarasta' Stuka u 72-ci. Sta se tice hladnjaka, mislim da nista nije menjano.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Boki

Sviđa mi se ova Štuka.
Quote from: Dr Raptor on 02-06-2007, 14:43:20
Samo jedno pitanje... je mi se chini ili si zamenio hladnjak ulja ispod nosa ???
Mnogo dobro izgleda.

Hteo sam da je kupim pre par nedelja ali me neko pretekao :'( .
Mnooogo mi se sviđa zbog šeme farbanja i onog "kučenceta" na trupu  ;D .

A pionir neka nam je živ i zdrav i da pokupi gomilu nagrada na nekim budućim maketarskim takmičenjima  ;) :D
Pozdrav

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Nidza79

"Hteo sam da je kupim pre par nedelja ali me neko pretekao  ."

;D    ;)

gasha

 Revellova 1:72 kada krenem ozbiljno da radim kupujem jos jednu da je uradim na tenane. Trenutno gledam na netu da nadjem neku interesantnu da po njoj radim. Posto Revell ne isporucuje svastike ima li kod gazda Milana da se kupi?

Danas sam u Turbo Limacu video JU52 1:48 samo 1790 din. ali me interesuje da li je stvarno bilo modela sa mitraljezom iznad pilotske kabine. Na kutiji je tako prikazano. Ako neko ima iskustva sa ovim modelom neka mi kaze da li vredi kupovati, bas sam se zagrejao.

gasha

Inace ima ih jos nekoliko u radnji Boma Boo u Piramidi na trecem spratu. Cena ispod 1000 din.


airbamby

QuoteInace ima ih jos nekoliko u radnji Boma Boo u Piramidi na trecem spratu. Cena ispod 1000 din.
Cega Stuki ili JU-52???
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

gasha

Stuki ima jos u Piramidi

Otto Skorzeny

Ima li jos kojih Nemaca iz WW2?  ???
Ko je proizvodjac?  ???  ;)

gasha

#11
Stuka je Revell. Vlasnici radnje ocekuju novu isporuku ali kazu da Revell nije stizao od nove godine u Dexico. Narucili su Mesere posto sam ja jedan hteo, imaju jos HE 111 i Lancaster od meni interesantnih. Ima jos modela ali posto ja preferiram WWII to mi je zapalo za oko. Stizu im uskoro nova tura modela, imaju i druge osim Revella.
Inace kod njih su boje 120 din. tel.011/318-6499