MiG-29, Siły Powietrzne, Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Dakle, poljski MiG-29, kupljen davno da bi bio radjen kao jedan od nasih ali sam vremenom odlucio da ce nas MiG-29 ipak morati biti neka bolja maketa nego so je Italeri I u tom cekanju na pravu maketu prolaze godine a meni 29ke stoje u steku I cekaju  :D Elem, svima poznata maketa, dodatak je rezinski nos I sediste, a dekali su poklon kolege Dragana od njegove Airfix 29ke. Farbano Humbrol I MM bojama

















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sneni

Skroz dobar!!! Poljaci imaju prilično dobre šeme, bez obzira što su sivo-sive.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

zolle

Lepa ptitica, a i retka, svidja mi se skroz ! Mozda da je panelizacija malo istaknutija, ali i ovako je dobar  :super Dobro dosla promena sa ovim poljakom  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Nidza79

Pravilno  :bravo

Koju si sivu koristio za unutrasnjost poklopaca stajnog trapa?

Tomcat

Quote from: Nidza79 on 30-07-2014, 21:41:00
Pravilno  :bravo

Koju si sivu koristio za unutrasnjost poklopaca stajnog trapa?

Kao sto rekoh, maketu sam poodavno zapoceo I ako se dobro secam, unutrasnjost poklopaca sam farbao sa H u127, a onda je vreme ucinilo svoje pa su dobili neku ovakvu nijansu
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

KuKLiNsKi


Tomcat

Quote from: KuKLiNsKi on 31-07-2014, 19:45:36
napravi mu pinki rub na kabini :)

Trenutno radim nesto meni mnogo vaznije, to su mozda kasnije da ubacim
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...