MiG-21Bis Academy 1/48 SR Jugoslavija

Previous topic - Next topic

PELE

Pozz,

Oduvek sam hteo da imam ovu maketu i oznake u vitrini, pa eto, desilo se...  :pilot

Maketa je bila za cistu relaksaciju i oznacava kraj jedne ere u maketarstvu sto se mene tice... konkretno, radicu mozda jednu ili dve godisnje ali da izvlacim maksimalno iz svake i mislim da je to najpametnije + mi odgovara zbog obaveza na faksu i slicno... dakle, lagano i bez zurbe...  ;D

Maketu svi poznajete, odlicna je za rad, nemam nikakvih primedbi i mnogo sam vise uzivao nego kada sam radio Eduard, verovatno zato sto daje mnogo prostora za dorade i prerade... ( tamo je sve servirano k'o na tacni )

Zaprljan je malko vise ali mi se tako skroz dopada... maketu sam u neku ruku predstavio kao strip i ima gresaka na tone...

Ova je da kazemo, skroz umetnicka... pa izvolte !  :cheers

Slike su blesave skroz, neke malko svetlije a neke taminije... i one su umetnicke...  ;D











To je to !  ;)

milan78

Jako dobar i rad i tematika i dorade i sveeeeeeeeeeeeee!Mig 21 nepresusna tema a nama obavezna! :super :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Kerber

Opako dobro!
Bojenje i ova prljanja su mu bas legli...Bravo! :cheers



Jovac

Dobra maketa . Za moj ukus malo previše isprljan , ali svaka čast za rad i trud . Super .
P.C.
Jel ti to onaj MIG što si nabavio u subotu ? Ha,ha ...

PELE

Ma ovaj je dobro i prosao, hteo sam jos malo da zaprljam...   :naughty

Haha, nije taj...  ;D njega ostavljam za ko zna kad...  :cheers

KuKLiNsKi

odličan, prljavština baš daje šmek dosadnoj sivini

flanker

Da se ne krije iza tvog imena izvesni Dragan MiG-31  :lol
Zanimljivo. Mislim da mu je tu gde si ga otvorio kontrolna jedinica za hidro ulje...eh davno je to bilo ne mogu sa sigurnošću da kažem...
Možda su ti malo tamnije nijanse oko izduva.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


FLY BY WIRE

odlicna 21-ca fenomenalna...bas sam uzivao gledajuci slike..mnogo mi se svidja :god