1/72 Italeri F-14A Tomcat, VF-111 Sundowners - GOTOV

Previous topic - Next topic

milan78

Da da to je to.....odlican macak!Italerijev sam ko klinac pravio nije mi bio los a sad onaj zengde...nije mi bas bio dobar.Ali ovaj  :cheers!!!!
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Opa, Italerijeva baba je dobila pun tretman, zatezanje I liposukciju ;) Lepo je ispao, posebno sto si mu nos doveo u red. Mozda je samo broj 200 na nosu trebao biti veci a mislim da je taj avion imao I znak Supermena ispod kabine.  Da ne zakeram, lepo je ispao posebno kad se ima u vidu da je u pitanju Italeri  :cheers P.S. Mislim da su ovi stabilizatori crveni samo spolja, sa unutrasnje strane su sivi  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Quote from: Tomcat on 21-09-2014, 17:17:38
Opa, Italerijeva baba je dobila pun tretman, zatezanje I liposukciju ;) Lepo je ispao, posebno sto si mu nos doveo u red. Mozda je samo broj 200 na nosu trebao biti veci a mislim da je taj avion imao I znak Supermena ispod kabine.  Da ne zakeram, lepo je ispao posebno kad se ima u vidu da je u pitanju Italeri  :cheers P.S. Mislim da su ovi stabilizatori crveni samo spolja, sa unutrasnje strane su sivi  ;)

Supermena ima BuNo 160660, moj je 160656, ovaj moj je pao marta 1985., ovaj "tvoj" ga nasledio kao NL200 ;-) a za stabilizatore, neznam, gledah slike po netu, svuda su crveni i iznutra, mada uputsvo za farbanje to ne pominje  :think
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

OK, OK, ali meni se sve nesto mota da je sa unutrasnje strane sivo  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

@Tomcat - Bilo bi mi lakse da sam ga sivo i ostavio, majke mi  :cry
Dokon mozak, djavolja igracka !

barbarossa

Lep na slikama, još lepši uživo, a dobio je vidim i podlogu, super si ga doveo u red s obzirom da je italeri, sve pohvale za farbanje sprejevima i četkarenje..


zolle

@KukLiNsKi - masina nije skoro bela, nego svetlo siva  :super, a s obzirom na razmeru nisam ni trebao da radim wash, jer paneli ne bi trebalo ni da se vide.  Mozda zbog slabijeg svetla deluje previse tamno, na prethodnim slikama "u radu" je svetliji  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

KuKLiNsKi

pa da, skoro bjela  ;)  izgledalo je, ko da si potamnio panele na kraju zato sam pitao

Jovac




zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

Janjic

凸(¬‿¬)凸

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !