1:72 ART MODEL Su-25

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Jos jedna short run maketa i jos vise glavobolje.U pitanju je art model su-25.Maketa je jako zahtevna za rad ali na kraju bas lepo izgleda.Konturno nemam pojma kakva je ali ovako od oka izgleda bas kao pravi su-25.Napravio sam novi instrument panel jer likovi u kutiji daju kadu kokpita sediste od resina ali nisu uradili instrument tablu.Nije mi jasno zasto.OStatak je OOB.Doradio sam nisan i jos poneki detalj oko kabine.Boje su tamiya akrili koje sam odokativno mesao da bi dobio ove specificne nijanse.Dole je revell i tamiya enamel odokativni mix.Naoruzanje je iz viskova.Dekali BM.Prljanje standard.Domaci wash.















Tomcat

Vrhunski! Sad si me bas bacio u dilemu da li da ga uzmem...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Milutin

Odlicno  :super ! Svidja mi se, jedino da nisu mozda malo preduboki ovi paneli odozdo  :think na slikama aviona mi se cine malo plici,ili je mozda boja prejaka....

zero


Sneni

Odličan je, rekao bih da je ovo jedan od najboljih tvojih radova :cheers Volim kad je avion ovako propisno natovaren naoružanjem :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

milan78

Odlican je Dragane!!!!Ubija! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

slavco 83

Svaka cast,kako sam ocekivao,tako je i ispao :love

dragan_mig31

Hvala drugari.Drago mi je da vam se svidja.

Mikoyan29

Odlican Dragane!
Daj neku fotku sa ostalim suskama!  :naughty
MK "Oluj"

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

zivorad


Jovac

Opaka maketa . Super izgleda .

Vladimir

Kao sto si rekao ,bas lici na pravu 25-cu.  :cheers
Ф89 НС

FLY BY WIRE

mocna masina...jako dobar rad... :cheers

Hitri

Vrhuski  :cheers definitivno najbolje od tebe