MiG-21 F13

Previous topic - Next topic

M@rio

Gotova, ali na žalost slike katastrofa a i fotograf nije ništa posebno! Moraću da nabavim neki fini fotoaparat i da završim bar neki skraćeni kurs iz fotografije! Mnogo me nervira sve ovo zezanje sa slikama! Ali šta je tu je i da ponovim još jednom, maketa firme Revel, razmera 1:72. Rezinski nos i sedište, dekali Balkan models. Isprskan airbrašem Humbrol enamel metalajzerom Hu27002 (koja je nijansirana dodavanjem Hu21) kao podloga za Hu27002 korišćena takođe Hu21(jedan fini tanji sloj). Na kraju izlakiran sa Humbrolovim Clear-om.









Naravno za sva pitanja i sugestije sam tu!

Pozdrav,
Mario
M@rio

su27rules


djos & filip

Slike nisu profi, ali maketa jeste.
Bas lep mig, svidja mi se kako je HU2702 ispao nakon lakiranja. 
Jedino sto mi malo smeta su prstenovi na izduvu. malo su cini mi se prenaglaseni....ali to je diskutabilno.
Poz

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dragan_mig31

Meni izgleda bas kako treba.Svaka cast :)

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

zero


kapetan

Otkinuo si ga batice!

Aleksa

Jedino sto mi malo smeta su prstenovi na izduvu. malo su cini mi se prenaglaseni....ali to je diskutabilno.

Aleksa

U prethodnom postu sam greškom poslao ovo:"Jedino sto mi malo smeta su prstenovi na izduvu. malo su prenaglaseni....ali to je dskutabilno." Imam samo jedno pitanje. Jel si merdevine pravio ručno ili si ih kupio?

M@rio

Hvala svima na komentarima!!!

Merdevine sam pravio ručno od žice i lepio super lepkom. Izduvnik sam možda malo više zatamnio ali i na ovim fotografijama se malo jače vidi... :(  Probaću to da ispravim.

Pozdrav,
Mario
M@rio

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !