PM models Sea fury T-61 Baghdad fury 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Svima poznati turski proizvodjac dobar za izbegavanje,njihovi jetovi su katastrofa ali ovaj malisan nije los.Video sam da airfixov jednosed sea furyija ima iste spruove pa tako ne znam ko je koga prepakovao.Uklapanje standardno sta se ocekuje git i stiren za spoj krila trup,kokpit samo sedista koja sam malo obogatio sa pojasevima i upravljacke palice dodao.Kako je prozirnost losa ni to se ne vidi nesto specijalno.Dodao pito od igala i malu antenu od zice za gitaru i to je to.Boje humbrol dark earth,mid stone i azure blue,cetkicom naravno.Lak revell,wash i prljanje pastelom.Dekali nista specijalno.Debeli i ne slusaju hemiju pa treba ubedjivanja.Slike kakve takve posto je napolju skoro kao mrak.








Pozdrav svima! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

medico

lep je taj Fury, pravi nastavak filozofije avio industrije sa kraja WW2 . Koliko se secam maketa je imala dosta loše uklapanje kabina na trup ?

milan78

Ako mislis na prozirne delove manje vise nije strasno.Tu i tamo ostane mali zazor pa sam upunio vallejo gitom.Malo obradio nista spec.samu plastiku.Tako da nije lose.Samo prozirnost je nikakva. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx


Tomcat

Nije bas moja oblast, ali mi se svidja, posebno imajuci u vidu proizvodjaca,  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

matilda

Pa fino je ispao ako uzmemo u obzir kakav je krshich u pitanju.
a nemozes reci I egzotika je teska...

stevan

milan78

Hvala drustvo!Jeste egzotika,zato i uradih.
Instagram-Peacockscaleworx