Austrougarska torpiljarka Viper

Previous topic - Next topic

minolovac

Mala torpiljarka, sagrađena 1895 već zastarjela u I SR, nekoliko puta se sudarala s obalom i drugim brodovima, nije bila za klaustrofobične, na 45 metara dužine i samo 4,5 metara širine 27 ljudi, 2 kotla, parni stroj od 1900 KS, 2 topa 3 torpedne cijevi i to je to. Po staroj šemi bila je bojana u crno, od 1916 u sivo. Nisam se mogao odlučiti za šemu, pa radim obje. Čisto kao malu pauzu od Szent Istvana...




flanker

Ovo ti je sve bez veze, nemaš pojma.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

minolovac

Znam, nemogu si priuštiti jahtu, pa se igram s torpiljarkom i bojnim brodom :cheers

guster


minolovac

Sve radim u 1:100, duljina 45 cm, širina 4,5 cm. Materijal forex, stirodur, plexi, aluminijski lim, drvo, bakrena žica...

flanker

Molim te ovaj put povedi malo više računa o autentičnosti i detaljima.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

minolovac

Očigledno imaš nekih primjedbi na ranije modele, slobodno napiši.

flanker

Ma sve ti to uradiš nekako ofrlje, kao da ti nije stalo mnogo ;-)
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

minolovac


minolovac


Warhawk

Interesantni detalji. Od čega si radio zupčanik na postolju torpedne cevi?
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

minolovac

 ;D Malo smalažljivosti. IDE kabel sa kompjutera. (Kabel koji ide sa hard diska na matičnu ploču) Ima dvije vrste, krupniji i sitniji, ovo je sitniji, poprijeko izrežeš traku od 1 mm i nalijepiš na cilindar. Od tog kabla sam radio i klupe na Kosta Racinu, rebra hladnjaka na topovnjačama itd itd.

Kerber

opaki malisani..samo mi nije jasno: na njima je kormilar napolju, samo iza ovog zaklona, na 1m od vode pa onda mokre noge i gace...? :naughty
kad zaljulja talas, ode sve u .... Honduras  ;)

minolovac

Svisu bili mokri, to su bili uski i niski brodovi. Ipak, kormilarnica je ona mala "bačvica" na pramcu i na nju još dolazi reflektor. Na krmi je pomoćno kormilarsko mjesto, koje sbvaki brod ima u slučaju oštećenja glavnog. Opremljeno je kormilom, mašinskim telegrafom i kompasom. Taj brod je kupljen u Engleskoj i korišten za ispitivanja i za izradu kasnijih torpiljarki. One su ipak dobile neki oblik komandnig mosta, a kasniji razaraći tipa Ulan (moj Warasdiner) je dobio i zatvorenu kormilarnicu i otvoreni most.  :cheers

minolovac