Tornado Gr.1 MiG Eater

Previous topic - Next topic

barbarossa

Revell Tornado Gr.1, 1/72

radom je rezinski,

naoružanje iz kutije,

dekali pozajmljeni od hasegawe (hvala Tomcatu),

TIALD pod je samogradnja,

u jednom od prethodnih postova sam pokazao kako su rađeni flapsovi, pretkrilca i vazdušne kočnice na krilima, takođe sve samogradnja,

Farban je mešanjem humbrolove 250 i revelove 35 u odokativnoj razmeri jer originalna humbrolova 250 desert storm sand je nekako pretamna,

inače ovaj Tornado je imao i jedan Mirage F.1 uništen na zemlji koga su greškom indetifikovali kao MiG-29 pa mu je zato ostao službeni nadimak MiG Eater, čak su mu i nacrtali siluetu uništenog MiG-29 na nosu a takođe ima i crtež ajkule koja u čeljustima drži 29ku
























zivorad

 :bravo :bravo :bravo        ma sta    :bravo :bravo :bravo                  more   :god :god :god

Tomcat

Auuuu prelepo! Mislim da je ovo najbolji Tornado koji sam video! Svaka cast! Kapa dole, naklon do zemlje! :mjetal
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Odlican.Jedva cekam da ga uzivo vidim :)

Mikoyan29

Flapsovi su ludilo ispali! Svaka cast! :D
MK "Oluj"

Lanmi

Nije baš moje polje interesovanja, ali super je ispao. Pogotovo mi se sviđa detaljisanje koje si uradio oko flapsova i kočnica. Stavi mu neki asfalt dole, ne verujem da su bušili gume po kamenjaru  :)
Farbanje mi je isto super, lepa mrcina.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Kerber

Bravo!
Pocetak detaljisanja je obecavao, a tako si ga i doveo do kraja!
Odlican Tornado!

zero


Sneni

Auuu, mnogo dobar, sav trud oko krila se isplatio i baš podiže maketu :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

barbarossa

Hvala drugari, podloga je takva kakva jeste, bolju u datom trenutku nisam imao, uvek može bolje, radi se uz pomoć štapa i kanapa što bi se reklo..  :super

FLY BY WIRE