Supermarine Spitfire Mk IXc Revell/Hasegawa 1:48

Previous topic - Next topic

relja

Dobrodošao na forum.
Ovo je odlično urađeno, prepoznaje se rad iskusnih ruku, prljanje je već stvar ukusa... samo - kao da si imao problem sa završnim lakiranjem? Kao da je posle kvalitetnog bojenja pao sloj laka u kapljicama? Providna plastika poklopca kabine nije bila maskirana (taj lak se lako skine bebi štapićem i alkoholom)?
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Spitfire

To tako se samo gleda od losa rexolucija slike,fotografirao sam so telefonom i slike su ispale na telefon bas jaki a kad sam ih kacio na pc ono se vide ne bas tako dobro.znam da se gleda tako i ocekivao sam neki komentari oko neki djelovi na avion,nike mi protekao lak i sve je bilo maskirano prosto tako se vidi na slikama :)

milan78

Zaista vrlo dobar rad,ja bih samo ofarbao kutije trapa u primer green koju su radili u RAF-u,ili u boji donje povrsine aviona,nisam siguran da su bili silver/aluminijum.Poklopci jesu....ostalo nemam ama bas ni jednu zamerku.Dobro dosao na forum. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx


Spitfire