Revell/Italeri 1/72 Jaguar Gr1

Previous topic - Next topic

zolle

Jedna restauracija od mene, maketa radjena pre 5-6 godina, promasio sam boju, pa resih da to ispravim ... dakle nanovo farbana cetkicom, boja revell 17, naoruzanje uzeto sa Tornada Gr1 (Revell), nosaci za bombe takodje, dekali su Italeri dobijeni ljubaznoscu kolege Tomcat-a  :super Primetice neko, a mozda i nece, da nisam postavio dekale sa serijskim brojem, Italeri je dao brojeve u crnoj boji, sto je pogresno, trebali su biti beli, pa sam smatrao da je manja greska ne staviti ih uopste ... kad budem uspeo da obezbedim bele, dodacu ih  :zvizduc







Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Lep je, jedina kritika se odnosi na boju AIM-9 raketa, sve ostalo ok
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

A da, zaboravih da dodam, skinuo sam dve bombe sa ovog dekala koji oznacava broj misija, racunam ako ga radim u letu, naoruzanog, onda jos uvek nije navrsio svih 47 misija kolko je imao u Zalivu  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

A od cega je figurica pilota?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Quote from: Tomcat on 16-03-2015, 19:33:01
A od cega je figurica pilota?

Pravo da ti kazem, nemam pojma  :zvizduc
Dokon mozak, djavolja igracka !

djos & filip

Odlicna restauracija....doduse ne znam pocetno stanje ali zavrsno je stvarno dobro  :cheers

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

zolle

Quote from: djos & filip on 16-03-2015, 21:42:53
Odlicna restauracija....doduse ne znam pocetno stanje ali zavrsno je stvarno dobro  :cheers

Pocetno stanje je bilo ok, maketa nije bila ruinirana, samo sam promasio boju skroz, ispao nekako braon  :cry
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

A ova boja je direktno iz bočice?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !