Bae systems hawk 120

Previous topic - Next topic

Eskadrila

Evo i mog drugog projekta u zivotu, zahtevna i vrlo lepa maketa :-)


















Vladimir

Vrlo lepo i pedantno,svaka cast za drugu maketu... :cheers
Ф89 НС

mutayu

Lepo, uredno, precizno!

Kerber

Lepo odradjeno...nema sta.
Na dobrom si putu. samo tako nastavi i nema zime za tebe.
Bravo!

Eskadrila

vidite momci, bolje malo pivo nego veliko hvala tako da znam za pravilo ali svakako vam hvala, lepo procitati :)

Janjic

凸(¬‿¬)凸

komoras

Veoma si ovo lepo odradio, pedantnost na nivou. A vidim i kvalitetan izbor boja na raspolaganju  :cheers
Ako ti je ovo druga maketa u životu, jedva čekam da vidim sledeću! Zna li se možda unapred koja ide posle ove na radni sto?

Jedini savet koji bih mogao da dodelim se tiče samog slikanja makete. Slike su dobre, imaju dobar fokus, ali ti pozadina ne valja, pazari neki hamer u boji, svetlo plavi ili svetlo sivi i na njemu slikaj makete, oduševićeš se rezultatima. Imaš u svakoj slikarskoj radnji da ih kupiš.

Samo ovako nastavi, ja sam oduševljen ovim radom!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Tomcat

Lepo, samo jos reci koja je razmera i proizvodjac  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Eskadrila

U pitanju je Airfix 1/72 :) da druga, prva je bila probna pa je u ovoj drugoj ispravljeno sve nesto sto nije bilo u prvoj :) jedino sam mozda trebao wash da uradim ali mozda cak na ovaj avion i ne ide

komoras

jedini wash koji ovde možeš da uradiš je nekom tamnijom sivom od ove najsvetlije sive koja se nalazi na maketi, čisto da naglasiš panele
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Eskadrila

E da u pravu si ;) sad cu da malo eksperimentisem da vidim kako bi to napravio taj wash tj boju
;) ince hvala na prethodnoj poruci, kasno sam je video. trenutno razmisljam da napravim platformu malu sa detaljima a ovaj avion, pa cemo videti, jako malo znam o tome pa sada skupljam kako bi sta bi :)

Sneni

Za drugu maketu, odličan  :bravo
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

djos & filip

Odlican.
Jesi li koristio sve oznake ili si se snalazio maskiranjem?
Toliko pedantno je uradjen.......svaka cast

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Eskadrila

Hvala lepo :-) koristio sam sve dekale i ono ato je trebalo da se maskira