Srpska istorija 1:72

Previous topic - Next topic

Igor13

Evo čisto da najavim sledeći "projekat"  :headbang, pogodićete na osnovu izgleda figurica kome je posvećen, a iste sam morao dosta da operišem, ali biće to kako treba, pozz


guster

Ovaj Milos ti bas ne lici na Lausevica, doradi to malo!

Igor13

#2
Quote from: guster on 06-02-2015, 16:05:50
Ovaj Milos ti bas ne lici na Lausevica, doradi to malo!

Ne znam šta konkretno ne liči, figurica je tek sastavljena od 3 figure, a neke od njih su već bile ofarbane, kao npr.glava i kosa, između ostalog nije Žarko Laušević već Miloš Obilić ;) :super :lol :lol :lol

kapetan

"Плану Милош као ватра жива,
на Мурата наскочио вучки,
бритку сабљу извади хајдучки,
жива цара, Милош распорио."

guster

Nisi ti pazljivo gledao film, ako nije Lausevic onda mu je sigurno brat rodjeni.

mutayu


relja

Quote from: mutayu on 06-02-2015, 19:24:07
Lausevic i Sulejman?  :super

Oficir s' ružom i major Kursula?
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

medico

#7
ja sam siguran da sam njega video u filmu '' Braća po materi ''... dal' je bio on ili brat ne znam !
ovaj topic prosto obećava dobru zabavu  :hahaha

mutayu

Brat mu je Slavko Stimac, Ali ni ovo nije on!

guster

Jes, a ova sto lezi Sonja Savic, samo joj flajka fali.

medico

Quote from: mutayu on 06-02-2015, 20:55:19
Brat mu je Slavko Stimac, Ali ni ovo nije on!

eh, ' pa nijesam ja Tesla ' što bi rek'o Petar Božović u već pomenutom filmu.

Igor13

Evo šatora, još se doradjuje, reference su mi uglavnom scene iz filma, pozzzz :cheers




rodeo

Vrh! Cak ima i finu teksturu "Perfex lakse se brise"!
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

anki

Po meni izbor materijala za sator nije najsrecnije resen. Zbog te grube teksture maltene lici na kamuflaznu mrezu. Satorsko platno je ravn. Bilo i pre i tada a i danas. Mozda pre koristi papirnatu maramicu nego ovaj ubrus.

Igor13