Ju 88A-4 revell 1/32

Previous topic - Next topic

viper

Uspio sam nakon pada makete da je ponovo zalijepim, ostalo je da riješim još jednu elisu i nosač VHF antene.
Maketa je ogromna, i zaista je preporučujem svakome ko ima prostora za smještanje ove ogromne makete.
Od dodataka sam koristio HGW pojaseve i  napravio ožičenje točkova. prvi put sam koristio i  boje Valejo  air i zadovoljan sam, zaista su dobre.













djos & filip

Stvarno izgleda mocno.
i u 72 je revelova maketa odlicna, mogu da zamislim kako ovo izgleda u prirodi. Na slikama je sjajno odradjena maketa.
poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Dejan68

Da si ga fotografisao u crno beloj tehnici i stavio na neku travnatu podlogu, izgledalo bi kao da je fotka iz rata i da je spreman za akciju. :super :super 

Kerber

Boli kolko je dobar Junkers! Bravo!  :cheers

Lud13

Kapa dole uz dubok naklon kolega :0

mos

Stvarno izgleda odlicno! Drago mi je da si uspeno sanirao stetu nakon pada makete.
Ja sam radio Revella u 1/72 i izgleda mocno po pitanju detalja, a mogu misliti kako izgleda uzivo 32-ka.
Jos jednom svaka cast za rad!  :)

pekar

Mozda je samo trebalo da se "smanji" pritisak u gumama ostalo nema sta da se dira koliko mogu da vidim.
IL-76

deksiko

Odlicno uradjena maketa. Za svaku pohvalu! :super

milanco

Dobar dobar. Pohvala za hrabrost sa razmerom.  :super
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Dobar je i deluje stvarni impresivno, a pogotovo se interior lepo ističe.
Da sam je ja radio promenio bi samo tri stvari:
-maketu bi barem delimično rivetisao
-nekako bi "ispustio vazduh" iz guma
-odabrao bi neku pustinjsku, zimsku ili nestandardnu kamuflažu
To je samo moje lično mišljenje i nadam se, da ču ga uspeti sprovesti na Revellovoj maketi u 1:72.

Nego šta se desilo sa nosačima bombi i ofanzivnim naoružanjem?

Josip