Desert Storm Part 5- F-15E 336th TFS/4th TFW "Rocketeers", Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Maketa je Revellov prepak Hasegawe, u sustini nije  mi zadala neke velike probleme, sa izuzetkom CFT koji su dosta lose uklapali. Hasegawa je pre par godina uradila update ove makete sa novim delovima medju kojima su I novi CFT tako da su taj problem verovatno bar umanjili ako ne I uklonili. Farbano Mr Hobby akrilnom H305 bojom- Gunship gray, a dekali su uzasni Hi Decal, za koji nemam lepe reci. Sa F-16 su bili kruti, sa F-14 nekompletni a sa F-15 su se raspadali tako da sam tail code SJ na levom vertikalcu morao da farbam a mislim da mi se bar 30 odsto stensila raspalo. Maketa predstavlja avion iz 336TFS, iz Zalivskog rata. Slikao sam sticajem okolnosti telefonom, na zalost. Toliko
















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

barbarossa

Konačno i ova zla mašina u vitrini, što se mene tiče samo reči hvale.. :super

zolle

Or'o ti je bonbona, barem se da naslutiti na ovim "fantasticnim" fotkama  :super :lol :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

djos & filip

Tesko je za ove amere reci da su posebno lepi i atraktivni u ovom svom sivilu, ali ti je rad odlican.
Lepo odradjen F-15

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


FLY BY WIRE

volim 15-ticu iako sam vise istocno orjentisan....jako lep rad!

viper