1:72 Italeri Jaguar GR.1

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Pozdrav drugari.Moja prva maketa u 2015 godini :) U pitanju je dobro poznata italerijeva maketa.Sklapanje je na nekim mestima ok a negde je tako ocajno da zamalo nisam odustao od izradnje makete i bacio je u kantu.Kabinu sam doradio a najvece dorade su na sedistu.Ostatak je OOB.Boje su tamiya gunze i revell.Prljanje standard,domaci wash na vodenoj bazi i chipping.























Tomcat

Retka ptica, ne secam se kad sam poslednji put video Jaguara. Fino izgleda, a ovo je meni omiljena sema na njemu :-)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

pekar

Evo ga ljudi poceo je da ludi.
Svidja mi se što je i normalno, lepo za oko i taman koliko treba bez ikakvih maštarija a ne kao "neki"  :headbang(IL-76).
IL-76

zero

Odlicno izgleda,lustenje farbe super.

milan78

Jako dobar,vec smo apsolvirali ko ce prvi jet da izbaci..... :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

PELE

Odlican je !  :cheers

Chipping mi se posebno svidja !

flanker

Jeste čiping 5+  :cheers
Hajde dodaj i neku bombicu.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Hvala vam ljudi.Bombe nisam dodao jer one iz kutije su bile bezveze,a u steku nisam nasao engleske bombe.Kad budem nasao prvo nesto sto cu da okacim su bombe na jaguaru :D

gasha

dobar skroz, pametno odabrana šema koja daje mnogo mogućnosti za vedering.  :super

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

zivorad


zolle

Lepo si ti ovo odradio kolega, malo prljanja, zguljena boja ... samo mnogo mi vuce na zuto, mozda je zbog svetla, blica ... neznam  :think
Britanci su za Zaliv koristili neku "desert pink",  kod Revell-a je nabliza njoj br.17, tvoja mi nekako otisla na zutu  :think

http://karopka.ru/upload/comments/cea/Jag_GR1scan1.jpg
Dokon mozak, djavolja igracka !

sezan

Kad izbledi taman mu dodje ta neka "sand" žuta.......
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA