1:72 Icm MiG-29 9-13 VVS SSSR

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ICM dobro poznati mig-29.Resinsko sediste,resinski izduvi.Kabina samogradnja.PItocev od igle.Boje su tamiya,revell i humbrol.Dekali su iz viskova.
























Vladimir

Ф89 НС

draggan

#2
Odlično urađeno  :cheers.Primedbu bih jedino imao na položaj R-73 (treba još napred)

dragan_mig31

Hvala vam.Primetio sam nakon slikanja.Ima neki bezveze zleb gde se poravnja raketa sa nosacem ali odlepio sam i pomerio napred.Samo nisam imao zivaca da ga opet slikam :D

Tomcat

Odlican, steta samo sto nisi bio strpljiv da ovu semu stavis na Zvezdin MiG  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Ako si pomerio raketu onda to je to...vrhunska masina! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Kerber

Lepo, jos u 4 boje...interesantna makina.


Samo, prebaci ga u kmpanju, ipak je rad za tu priliku... (mozes da dupliras isti topik).

Lud13

Dobar, nema sta, jos malo I lici na F-16 sa ovom semom hehehe

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

djos & filip

Ispao je fantasticno!
Svaka cast

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


Oduvek sam imao neku želju, da odradim ovaj avion ali ču ipak sačekati na neku noviju i bolju plastiku u 1:72.
A ovaj tvoj je baš super!

Josip

dragan_mig31

Hvala ti Josipe.Neces dugo cekati :) ove godine zvezdza izbacuje svoj 9-13 :)

zivorad

 :bravo :bravo :bravo   veoma interesantna sema

M@rio

Dragane,

Nema šta da ti napišem, a da već nije postovano u nekim tvojim prethodnim projektima!!!

Bravoooo, prelepe boje i ova njihova čuvena kamo šema! Moraću da uradim jednog rujku migonju sa ovakvom kamuflažom! :bravo

Pozdrav,
Mario
M@rio