Airfix Red Arrows Gnat 1:72

Previous topic - Next topic

marshal.luka

Montiran prednji točak, neke sitnije greške na trupu popravljene, izduvnik obojen i spolja. Oko izduvnika su delovi gita koje ću skinuti, ipak treba da postoji prazan prostor tu, vodim se slikama aviona koje sam pronašao na Internetu. Sledi bojenje i montiranje ostalih točkova.





marshal.luka


komoras

Veoma lepo za četkicu i još interesantnija tematika!  :super
Ja se već duže vreme razmišljam da odradim jedan Yellow Jack  :think

Preporučujem blagi wash tamno crvenom nijansom kako bi istakao linije panela na kraju

Lepo si ofarbao točkove, da li si koristio neke maske ili slobodnom rukom oko felni?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

marshal.luka

Quote from: komoras on 23-03-2015, 22:31:53
Veoma lepo za četkicu i još interesantnija tematika!  :super
Ja se već duže vreme razmišljam da odradim jedan Yellow Jack  :think

Preporučujem blagi wash tamno crvenom nijansom kako bi istakao linije panela na kraju

Lepo si ofarbao točkove, da li si koristio neke maske ili slobodnom rukom oko felni?

Hvala, wash će tek kasnije, još sam u fazi sklapanja. Slobodnom sam rukom farbao, uz sitne prepravke tu i tamo, ali sasvim je u redu ispalo.

Janjic

凸(¬‿¬)凸

marshal.luka

Skupio sam snage i završio stajni trap. Ono što je ostalo je pito cev i da se fiksiraju i oboje prozirni delovi. Naravno, tu su i dekali. Za pito cev ću morati da se snalazim jer trenutno ništa nemam. Ima li neko predlog kako da nabavim neku iglu?






Janjic

Fino si ga sredio  :super

Za cijev idi u apoteku i kupi medicinske igle  ;)
凸(¬‿¬)凸

komoras

Za pito-cev, kao što reče kolega Janjić - kupiš u apoteci. Moj savet ti je insulinska igla
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

marshal.luka

Hvala vam za preporuke, otići ću do apoteke sutra pa nastavljam  :super

marshal.luka

Staklić je završen ali postoji jedan prilično velik zazor kako se može videti na slikama. Ima li nekog načina da to rešim u ovoj fazi rada jer će se git videti ako ga upotrebim, sa unutrašnje strane?





Kerber

Beli vodeni lepak za drvo...cackalicom naneses i visak obrises mokrim stapicem sa vatom...kad se osusi bude providan i oboji se lako...kao neki slabi git...

marshal.luka

Quote from: Kerber on 19-04-2015, 00:02:08
Beli vodeni lepak za drvo...cackalicom naneses i visak obrises mokrim stapicem sa vatom...kad se osusi bude providan i oboji se lako...kao neki slabi git...

Šta konkretno da tražim u prodavnici? Na guglu kucam ali mi izlaze lakovi za parket...

Janjic

凸(¬‿¬)凸