F-4U Corsair "The Ghost" Revell 1/144

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav svima..
Evo i treceg projekta..gotovo
Prvi "fly out" je imao u Wilnsdorf-u na izlozbi a u oktobru ide na takmicenje u Cesku.
Necu puno daviti i gnjaviti sa opisom...
Radi se o revelovoj Micro wing series 1/144,ali maketica je bila uzasna pa sam se odlucio da ju ubacim u dioramu.
Prvobitno je trebala biti u flasi od J.D. ali su mi zivci popustili i flasa je zavrsila u zidu..
Pa da krenemo



















to bi bilo zasada to...
pozdrav svima

guster

Ludo burazere   :bravo.
Da li si ti to topio nitrom(mazao razredjivac cetkicom po oplati)?

Kerber

Hhahhaha...pojela ga trava....
Dobro si ga zamislio, ima nekih detalja koji daju zivost i humor (gnezdo sa jajima), mozda je nesto malo prenaglaseno (rebra aviona), ali to mu ne umanjuje "utisak".

Adrijano1776

Hehehe...Kerber-Oko Sokolovo  :god.. usnimio si ga iz prve(sto mnogi na izlozbi nisu vidjeli),svaka cast..
@guster...ne nisam ga "obradio nitrom,nego sam prvo napravio ostecenja i onda sve to prevukao folijom od kinder jajeta,ostatak je lakiranje sa metodom laka za kosu,,

Janjic

凸(¬‿¬)凸

flanker

Veoma zanimljivo, pogotovo u toj razmeri.
Heh šta li još imaš na pameti....
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Adrijano1776

Hehehe. ...
Hvala svima...
@flanker...sta mi je jos na pameti..hmmm..to ti mogu odati...
Figura (exoskelet) iz filma "Edge of Tomorrow" u 1/35 polu skrec (figura je iz Dragonovog seta  gdje tip.sjedi na motoru) a cijeli exoskelet je full skrec..

flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Warhawk

'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'