Jak AIR-7

Previous topic - Next topic

boom.boom

Aaaaaaaaa......aaaaaa.....o njemu sam samo slušao da postoji i da će ga neko jednog dana napraviti i uslikati....aaaa....slikaj slikaj slikaj... :bravo :mjetal... Jeli to ICM?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

asimetric

Aleksandar Šekularac, massive respect!

boom.boom

Ček, ček da li se iza nadimka r-evolutionary ustvari krije Aleksandar Šekularac-hyperscale?! MiG-3, f-84, i-153, zveno, f-15...?! Prvi put kad sam se latio maketarenja to su bili radovi koje sam gledao (a i dalje) sa donjom vilicom na stolu! :god
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

flanker

Jeste on je sigurno he he
Uvek se nešto glupirao sa maketama, nikako neku da napravi kako treba.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Kerber

Fenomenalno!
Rad za sav moguci respekt!
Ovu masinu sam samo jednom video u nekoj knjizi, al' sada...opasno dobro izgleda.
Gledao sam tvoje radove, dal' bese T152 na hyperscale....uf!
Za mene je to sam vrh u ovom hobiju!

®Evolutionary

Ljudi, hvala vam svima jos jednom.

Jeste ICM i jesam onaj gore spomenuti.  Stara garda me vec odavno zna. Dugo mi je trebalo da se prikacim ovde na forum, ali kako kazu, bolje ikad nego nikad.

TB-3 Zveno je stara maketa i może da se nadje na Hyperscale-u i drugim mestima, pa mislim da nema potrebe da je ponovo ovde predstavljam u detalje.  Evo umesto toga par linkova:

http://vvs.hobbyvista.com/Modeling/Tupolev/TB-3/Sekularac/Shadowbox/index.php

http://hsfeatures.com/zvenoas_1.htm

Zapravo, ovde sam dosao da vam pokazem neke novije stvari, obnovim stare kontaket i uspostavim nove naravno. Imam jos zanimljivih maketa koja nije vidjena na internetu, vec samo u ponekom casopisu, a jos zanimljivije stvari su mi u planu.  ;)

Nadam se da cu uskoro uspeti da zapocnem i ,,thread" za makete u izgradnji, pa ko to voli moze da prati moj uzasno spor nacin rada. Ako nekog mogu da inspirisem, bice mi veoma drago, a meni ce svakako dobro doci ova interakcija sa svima vama.

Pozdravi iz Pfalza

Pozdrav od Šekija
--------------------

Warhawk

Vrhunski kvaltet i rada i fotki.
Svaka čast na strpljenju kod platnenih površina, dosta truda i ponavljanja  treba na rezinjarama s mehurižima d ase to dovede u red  :super
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Poštovanje i sa moje strane. Tvoji radovi su mi uvek privlačili pažnju i valjda koji % pomogli mojoj sadašnjoj razini maketarenja.

Josip

flanker

A i prepoznao sam mu palac. Znam taj palac još iz somborske ćatare.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

zobo

Za svako postovanje!!! :god :god :god

DjG

'de si Šeki legendo  !
Neki od nas su imali prilike i uživo da vide makete ovog čike. Još tamo, sredinom devedesetih.

Extra rad. Precizno, pedantno. Pokazna vežba, rekao bih.