Ukraine Kraz-6446 Tractor , Tacom 1/35

Previous topic - Next topic

Pegi

Odlicno izgleda u kutiji sto je karakteristicno za sve makete novih proizvodjaca. Uskoro detaljnije cim radovi malo odmaknu.







Pegi

RAdovi se polako nastavljaju. Resio sam da malo oplemenim vucni deo pa sam dodao ovu spravicu. Posto u sastavnici nije dato bojenje sasije  ,  motora i jos nekih unutrasnjih delova  ,  za pocetak dok se ne snadjem crni valejo prajmer.









Dima-RUS

Wow, the duet of 2S3 and Kraz is amazing!

Aki

Лепо ово изгледа, баш ће импресивно деловати кад завршиш.
Видим зезнуо си се око верзије Акације(исто као и ја). Трумпетер је ту упрскао ствар, ова кутија која је наводно касна верзија, је уствари рана верзија, и обрнуто.
Ову верзију не користи нико осим Русије. Ја сам је узео са намером да радим Сиријску, али не гине ми дорада.
Није нека велика разлика, позиција антене, и поклопци позади на куполи и телу.

Ево један идеја за диораму  :hahaha
Само што је овде у питању МАЗ.

https://www.youtube.com/watch?v=jH7mETLQiqc

Pegi

Ha  ,  Ha   , video sam ovaj snimak Votka je cudo! Nisam znao za netacnost ali moguce je da su zeznuli. Necu nista dirati mozda se u buducnosti pojavi snimak ili fotka i ove verzije na Ukrajinskoj strani.

Pegi

I dok se ne odlucim sta ce stajati na ovom tegljacu  ,  Acacia se privodi kraju. Farbana je sa HU117 kako je Trumpeter i dao u sastavnici.









Pegi

Pise samo HU117 Light green.Tamnija je boja  u stvarnosti. Razbilo je ovo belo svetlo pa je ispala ko isprana haubica. Slika cu ponovo .

medico

vrlo lepo napreduje , veliki projekat kad se uzme u obzir i Kraz kamion , pretpostavljam da ćeš i njega sastaviti ?

dragan_mig31

Quote from: Pegi on 19-06-2015, 12:56:58
Pise samo HU117 Light green.Tamnija je boja  u stvarnosti. Razbilo je ovo belo svetlo pa je ispala ko isprana haubica. Slika cu ponovo .

Ajde bas me zanima nakon svih slojeva laka i vederinga kako ce da izgleda :)