ESCI A-4E Skyhawk

Previous topic - Next topic

zolle

Pozdrav drustvo, nesto sam se ulenjio, pa od pocetka godine samo dve makete gotove   :zvizduc Ovaj malisa je prva, maketa ESCI, dekali Hasegawa ... farban cetkicom osim bele na donjaku, koja je Happy color sprej. Radjena skroz direktno iz kutije, jedino sam urezao panele na krilima.







pozdrav svima I dacu sve od sebe da povecam produktivnost   :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Jedino je ovo crno na nosu trebalo da bude manje, inace odlicno  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

barbarossa


Jovac

Odličan , samo napred .

viper

Odličan...
Zaista su ESCI makete odlične, šteta što firma više nepostoji

relja

Prelep, stvarno!

Onda pogledah ovog svog, još uvek u radu, uporedih, i mislim se da ga bacim u đubre  :cry
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Lud13

Lep Scooter, nego jel ESCI bese u pozitivu ili negativu?

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

zolle

@relja - nemoj da bacas, daj ga kod mene  :naughty
@lud13 - druze, krila su mu delom u pozitivu, nista strasno ... osim onih elipsastih panela  :zvizduc
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Sledeci da bude bez grbe  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

matilda

E bas super sto si uradio skajhoka.
to je meni zesce lep avion.
super si ga i uradio.
jedino da si mu udario neki vosic na stajni trap i u kucista, da dodje malo detalj do izrazaja.
inace taj nesretni esci je vazda lapo lapo...
ja sam pre nekoliko godina na nekom buvljaku ovde kupio njihov a 4 ali 1 48 i isto, jako lepo odliveno i super maketa, ali pola pozitiv pola negativ, a isto sam na to naleteo i u helerovom mirage 2000 c...
eto lepo si uradio maketu, sve pohvale i nemoj da se sekiras sto ne pravis gomilu maketa godisnje.
bitnije je da te makete budu lepo uradjene i da im se posveti paznja , pa shodno tome svaka naredna bude napredak u odnosu na prethodnu... to je valda poenta svega.

stevan