P-40 Tomahawk IIb (1/48 Academy)

Previous topic - Next topic

ScreenFun

Evo i mene posle ovih paklenih vrucina jedno, nadam se, pravo osvezenje. U pitanju je akademijin P-40 Afrika Oktobar 1941 od Jack Bartle-a, SHAR eskadron.
U principu nisam imao nikakvih problema osim da izaberem koje dekale da stavim sve ostalo je tipicna akademija. Kompletna hemija, kao i obicno, Vallejo. Najveci problem kod bojenja je paklena vrucina pa sam sa AB imao problem sto se boje jako brzo suse a rad nocu iziskuje razumevanje ukucana za buku koju stvara kompresor. Bili kako bilo ja sam zadovoljan a vi sudite.















Do sledeceg vidjenja.

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

medico

Trebalo bi da završiš maketu !  :naughty
Razvuci žičane antene, ofarbaj poziciona svetla , dodaj garež iz auspuha ... ovo su osnovni nedostatci, sem toga vrlo lep rad !

AcaDinic

Jako lep rad, čak šta više odličan, izuzev sitnica. Možda je od svega toga najviše nedostaje žica antene, to bi ga upotpunilo definitivno! Nije kasni i sada to da se uradi.  :cheers

ScreenFun

Hvala svima, nisam se setio za antene verovatno cu ih dodati sve u svemu uvek moze bolje  :super :super :super :love

Lud13

Sve si bolji i bolji...samo malo vise strpljenja oko zavrsnih radova ( vidi ko ti kaze hahah ) I samo napred,