Eastern Express PZL-104 Wilga 1/72

Previous topic - Next topic

pavlepav

Posle vise od godinu dana "nerada" maketa, konacno jednu dovedoh do kraja ! naslov kaze o kojoj maketi je rec, a mislim da je ram A-Modelov, no nisam siguran.... naravno delovi se lose uklapaju, kao i prozirni delovi koji su takoreci neupotrebljivi, no posle dosta truda i gitovanja, dobije se jedna fina maketica! isplati se, ja ionako ovako "cudne" avione obozavam! farbano je sprejevima (happy kolor) i cetkicom...











pozzzzz  :caooo

dragan_mig31

Meni je ovo skroz ok.Svaka cast.Sta je sledece?

cherny

Znajuci kakav je ovo kramp od makete, fantastican rezultat! :super

mos


Janjic

凸(¬‿¬)凸

Lanmi

Nema te dugo, pa iznenađenje! Bravo, za eastern express to je pravi poduhvat.

Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

rodeo

Bas lep avion i dobro uradjena maketa. Ljudi treba cesce da se hvataju za Eastern ekspres, mnogo je veća kreativna satisfakcija od Tamiye.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

pavlepav

hvala svima !!   :D :D
jeste, definitivno cu se cesce hvatati u kostac sa a-modelom, eastern expressom ili slicnim proizvodjacima, jeste da su mucne za rad, al sve su to "slatke maketarske muke", pogotovo sto na kraju uvek ispadne fina egzoticna maketica ;)
sledeci od ovih "cudnijih", koje sam vec zapoceo, su Dornier Do 228 i Grumman J2F Duck  ;D

komoras

Odlična Wilga! Mislim da si izvukao maksimum iz krša koji se nalazi u kutiji.  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Jovac

Mnogo lep rad, svaka čast na uloženom trudu . Isplatilo se . Sviđa mi se maketa . :cheers :cheers :cheers