RV aircraft Mig-21 bis 1/72 SRJ 17126

Previous topic - Next topic

milan78

Evo jedan RV aircraft bis over Europe,basic kutije,od mene.Diskusiju oko nekih netacnosti same plastike bih drugi put,samo bih rekao meni se jako dopada bez obzira.Da se razumemo ima da se radi oko nje ali nivo detalja cak i bez rezina koji ide u hi tech kutiji je zavidan.Dodao sam samo sediste i nesto skreca,uglavnom u vidu pito cevi jer u u kutiji dolazi polomljena uglavnom,kao i ponesto u kopitu i usisnik onaj mali na grbi.To nema kao detalj u plastici jer daju u rezinu.Boje su humbrol 127,nos i dielektricki paneli humbrol 30.Wash domaci prljan pastelom matiran revelovim lakom.Kutije trapa mix aluminijum i interior green ali na slikama se to vidi drugacije,vise je metalik nego zeleno.Dekali iz kutije su promaseni u vidu boja na rondelama a ev.broj dat je proizvoljnim fontom tako da sam ja koristio Lift here i stensile od tri cetri raznih viskova.Prljanje sam radio po slikama pravog aviona tako da nisam radio nista proizvoljno.Naoruzanje od viskova jer u kutiji ni tank ne daju.Eto ja cu ga opet raditi sigurno jer mi je 2 puta bolji od nekih drugih proizvodjaca!!!!





















Instagram-Peacockscaleworx

kapetan

Standardno odličan! Bravo Milane!

viper

Odlično izgleda!
Ovu podlogu , da li si ti pravio ili nabavio?

milan78

Imam neke skenove,samo odstampao digitalno na kartonu i eto podloga.Ako hoces mogu ti poslati na mail pa ti stampaj.Hvala vam!
Instagram-Peacockscaleworx

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka


Nemanja99



PELE


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

M@rio

Milane,

Prelepo, jako mi se dopada!!! Svaka čast!

R.V. Aircraft je po meni najbolja maketa MiG-a 21 u 1:72 razmeri na tržištu!

Pozdrav,
Mario
M@rio

zobo

Bravo Milane.Standardno odlican migonja! :cheers

milan78

Hvala drustvo,staracu se da budem sto kvalitetniji!! :cheers :mjetal :super :bravo
Instagram-Peacockscaleworx