MIG-23 Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Nemanja99

Pozdrav svima  :)

Neću puno da pričam o maketi jer je svi dobro znate,sve je iz kutije.
Farbano je Humbrol i Model Master bojama.






Izvinjavam se zbog loših fotografija.
:caooo :caooo

Skyrider

Pazi, 23-ka je super, al cini mi se da je lak mnogo "granulast" ako me razumes. U svakom slucaju nista specijalno ne odnosi od lepote makete koju si sjajno uradio. Ja bih (opet) uradio wash (ako ga vec nisi uradio), al' to sam opet samo ja i moj ukus  ;)  "De gustibus non est disputandum" Sve u svemu, lepo :super pozdrav, Sky

Dragan

Kakve su ono dve vertikalne ploce na trupu ispred vertikalca? One prakticno zagusuju oba mala uvodnika vazduha. Nikad ih ranije nisam video!

milan78

Izbacivaci mamaca...nalaze se od ml verzije tu....
Instagram-Peacockscaleworx

Nidza79

Lak se bas primecuje, a rad je rekao bih za svaku pohvalu. Cini mi se da barem jedna kutija mamaca stoji kao da je pijana ali je mozda do fotografije. Reci mi kad si mu nabadao krila na valjak, da li je valjak bio predebeo pa si ga tanjio ili su odma' legla?

Nemanja99

Quote from: Skyrider on 14-08-2015, 18:54:34
Pazi, 23-ka je super, al cini mi se da je lak mnogo "granulast" ako me razumes. U svakom slucaju nista specijalno ne odnosi od lepote makete koju si sjajno uradio. Ja bih (opet) uradio wash (ako ga vec nisi uradio), al' to sam opet samo ja i moj ukus  ;)  "De gustibus non est disputandum" Sve u svemu, lepo :super pozdrav, Sky
Što se tiče laka u pravu si  mnogo granulast, wash nisam hteo da uradim.

Nemanja99

Quote from: Nidza79 on 15-08-2015, 11:37:57
Lak se bas primecuje, a rad je rekao bih za svaku pohvalu. Cini mi se da barem jedna kutija mamaca stoji kao da je pijana ali je mozda do fotografije. Reci mi kad si mu nabadao krila na valjak, da li je valjak bio predebeo pa si ga tanjio ili su odma' legla?
Nisam imao problema oko krila odma su legla.

zobo

Bas lepo uradjena maketa! :cheers :cheers :super

Jovac

Lepo ti jspala maketa. Možda malo washa i sleddeći put kada lakiraš , slobodno povećaj pritisak. Inače jako lep rad.  :cheers :cheers :cheers