Pantera su-17m3 Fitter h CCCP 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima evo od mene posle izvesnog vremena jedna maketa,dakle su 17 ili ti su 22 pa kako ko voli.Maketa znana,pakuju je pored Pantere i Mastercraft,Plastyk i ko zna ko jos.Jedino u Panterinom pakovanju ide Techmod dekali kojih ima preko 100,a inace osim toga nisu bas neki.Plastika zna se,moze da prodje jedino naoruzanje je za plakanje.Tu mi je pomogao Dragan mig 31 i poslao mi gomilu gde sam morao da biram te je izbor podvesa ovakav.Skrec kokpit ceo iako se slabo vidi,sediste after,oplate pored topova,kutije stajnog trapa u vidu prstena i tako toga,nosaci r60 itd.Boje humbrol revell lak sve cetkom.HB olovka paneli a pastelima prljanje negde negde.Ima i chippinga ali diskretno sto slike su sakrile.Eto sledece opet nesto hladnoratovsko.... :cheers






Instagram-Peacockscaleworx


KuKLiNsKi

jako ljepo,  ja bi ga probao slikati vani sa tom podlogom

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Hvala vam,da bilo bi bolje sigurno negde napolju ali je kisa i oblacno pa mu dodje slicno.Mozda kad se odlepsa vreme. :cheers :super
Instagram-Peacockscaleworx


Jovac

Lepa maketa . Samo koja ti je ova tamnija zelena .  :super

milan78

#7
149 humbrol.Ista kao european green MM!Najrealnija ta boja je na slici br.2.
Instagram-Peacockscaleworx

Jovac

Ok. Hvala . Imam i ja istu maketu pa te zato pitam , jer imam dosta dekala za razlicite verzije .

milan78

Humbrol su sve 150,149,121,29 i dole 89 i bela u mixu. :cheers Nadam se da je od pomoci.
Instagram-Peacockscaleworx

zobo

Još jedan lepotan iz Milanove radionice. Extra uradjena maketa! Još četkica!!! :cheers :violin :super

milan78

Instagram-Peacockscaleworx