Lavochkin La-7 Eduard 1/72

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Jedna maketa radjena cisto za relaksaciju, sveukupno 4 radna dana utroseno (eh sad to sto se razduzilo na 2 meseca nema veze  0:) )

Dugo nisam nista radio pa resih da pozavrsavam zapoceto i da se vratim u "formu" posle duzeg odsustva.

Sama maketa je Edurad La-7 1/72 weekend edition ali uz nju idu pojasevi u vidu nekog filma, nesto slicno kao dekal samo deblje. Maketa je ok za rad odlicna osnova za dorade, neki prosek sto se tice detalja, lepo se sklapa osim mozda spoj krila trup sa donje strane kod motora gde ostane malo veci spoj.

Farbano Humbrol bojama, eduard dekali iz kutije koji su odlicni, neko malo prljanje i to je u sustini to, pito cev nije bas izdrzala pa je "skracena" i ostaje mi jos antenu u crno da ofarbam i da dodam jos jednu sajlu.













Toliko za sad  :caooo

Lykos


Jovac


djos & filip

Lep malisa i interesantne oznake

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

zobo


medico

lepo zigleda, pedantan rad . Sviđa mi se kako si uklopio crvene boje oznaka i kapotaža kad smo već kod toga....da li su trouglovi na nosu farbani ili decali ?

Nemsy_29

Hvala :)

@Medico: Trudio sam se da crvenu priblizim oznakama, trouglovi su dekali, prvo sam bio skeptican pa sam hteo da farbam ali u setu dekala su data 2 trougla vise pa sam isprobao na test maketi i ispostavilo se da su dekali odlicni i tanki i da ih hemija lepo stopi sa maketom da se ne primeti.

Gojko91


AcaDinic