Bf-110G2/R3 Revell 1/48

Previous topic - Next topic

Miha

Da prostite,evo mojega Meseršmita 110 od čuvene tvrtke Revel.Da ne gnjavim,iako lou-kost -po meni ima sve što treba za jednu lepu maketu,detalje,uklapanje,itd.Malo sam izrivetirao površinu makete,zamenio topove u gondoli ssm od injekcijskih igala,dodao ssm pojaseve,ručke na vetrobran i retrovizor.Farbano MM enamelima po RLM-u,prljano malo sa "smoke"akrilnom a ostalo suvim pastelima+grafitna olovka za linije panela.
Toj je to.












milan78

Odlican je,vidi se trud!!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

medico

propisno doobaaar !
sviđa mi se farbanje i bez preterivanja u ostarevanju i guljenju , žičane antene su tanke i zategnute da raspolute muvu u letu  ;)

boom.boom

Odličan skroz! Sve kako se valja i trebuje!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

YU-DFY

Zdravo lepa maketa! Predivno.  :god

flanker

Odlično urađeno, svaka čast  :mjetal
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

AcaDinic

Surovo odlično odrađeno.  :mjetal

Miha

Fala vi momci svima na lepim rečima za moj rad :god
Zadovoljan sam kako je na kraju ispao iako sam na početku izrade imao malu "stravu"zbog pomalo čudnih rasklopa gondola motora i spoja krilo-trup kao i hladnjaka motora.Ali,iako maketa izdata pre dvadesetak godina,uklapanje je vrlo dobro,čak bolje nego neke novojih izdanja.
Sad vračam šta bih mogao da izmrkopičim do kraja ove godine,dal opet propa ili nekog džeta :deadhorse


relja

Izgleda kao profil iz Osprey-eve knjige koju imam.
Ne znam kako drugačije da opišem divljenje   :super
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!