Mirage 2000C Italieri, HAF

Previous topic - Next topic

nenobl

shItalierijev maketa, kvalitet makete je.. pa sta znam.. netacni paneli, uklapanje solidno, kokpit i izduv su jadni pa sam ih dosta preradjivao, malo sam dodao ozicenja na stajne trapove,dodao koji rivet (ne znam tacan broj riveta za one koji ih broje  ;) ) Farbano sa hobby color , 306,308, mjesavina 25-306..izduve i donji rezervoar za gorivo sam farbao sa humbrolom, et tako... napravio sam i merdevine, ali ih jos nisam ofarbao pa kad bude.. ;) sjediste i pitot cijev cu samo stavljeni, posto sam narucio nesto realnije. sijediste je ... znas kad ga nije vrijedilo prepravljati...









milan78

Sve si tacno rekao o maketi,samo da si se lepo snasao jesi....poklopac kabine ne pasuje ni u dvosed varijanti a sediste je za coveka sirine jednog metra... :lol Lepa maketa!!! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Sneni

Ček ček jel ovo ona što si je nekidan započeo??? Pa kad prije gotova :D Odličan posao :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Pedja

Одлични молерско-фарбарски завршни радови, радио сам двоседа и тачно знам шта причаш, тако да мислим да си извукао максимум максимума из ове пластике.

dragan_mig31

NIje losa maketa.Samo ova plava mi bode oci.Jel treba da je ovako intenzivna?Zanima me jer imam revella + grcke dekale ali jos nisam ni boje nabavio.

boom.boom

Uuuuu bre pa ti je opravi skroz :o :o :o... :bravo!  Posebno mi se sviđa......sve! Tank daje poseban šmek. Stvarno vrhunsko farbanje umrljavljenje!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

djos & filip

Strasno.....................................................koliko je dobar
Weathering je odlican kao i boje.
Svaka cast

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

AcaDinic


nenobl

Quote from: dragan_mig31 on 25-11-2015, 20:16:08
NIje losa maketa.Samo ova plava mi bode oci.Jel treba da je ovako intenzivna?Zanima me jer imam revella + grcke dekale ali jos nisam ni boje nabavio.

;) ma kakvi losa...


relja

Lep avion i fenomenalno dobro urađena maketa! Bravo!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

PELE

Cestitam druze, majstorski odradjeno !  :cheers

Gde si nabavio maketu ako nije tajna ?  :cheers

nenobl

Hvala! :) a nabavio sam je u Grckoj... nedavno bio u Atini. Radnja je Kalafakis, ako ti to nesto znaci! :)

miloskontra