F-14B 1/48 Hasegawa VF-103

Previous topic - Next topic

Suhoj

Dobro poznati Hasegawin Tomcat.
Jako lepa maketa za rad, ja licno nisam imao onih cuvenih problema sa sklapanjem, sve je islo bez problema.

















Jadgkommando

Odlichan!!! 8)

(nisi imao problema zato sto ti ZNAS da pravis makete!).

V. Pozdrav!
Dusan

dragan_mig31

Bas je lep.Ovaj ti je mozda najbolji koji si dosad uradio :)

flanker

Vrlo lepo, taman sve kako treba.
E ovakvi avioni su za vitrine i police  :cheers
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ypow

Kida! Jel farban prajmerom prvo ili boja direkt na plastiku?

Suhoj

#6
Preshading pa farbanje, tj. bez ikakvog prajmera je radjeno sve.

I eto mozda zanimljiv podatak, nisam koristio nikakve pigmente svo prljanje i modulacija su radjeni iskljucivo airbrushem.
Wash je ovaj "novi" Mig Ammo i to da pohvalim usput, jako su dobri, koristio sam 3 nijanse za sive avione s tim sto je ona najsvetlija mozda preterano svetla i moze se koristiti za belu podlogu a ove druge 2 su taman za ovu kombinaciju light ghost grey-medium gray kamuflaze.

PELE

Ovaj ti je vr', svaka cast !  :cheers

zobo

Prelepo uradjeno. Majstorski. :caooo :violin :mjetal

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Dejan68

Nemoj više da nam ovo radiš.
Smrzao sam se kad sam ga video ( a napolju minus) ;) .
Sledeći put da ovako nešto radiš na leto pa da se lepo rashladimo. (bez piva)  :D


Snoopy

The engine is the heart of an airplane, but the pilot is its soul.
~Walter Raleigh
МК "Наредник Михајло Петровић"

nenobl

 jos jedan prelijep rad! pedantno .. cisto... (mozda i precisto za jedan mornaricki avion... ) odlican rad! opet... kao in a F-16, izduvi i na AIM-9 bi trebao one rollerone na krajevima zadnih krilca, u neku metalik nijansu.. ako znas na sta mislim.. posto maketa predobra i zasluzuje detalje! :)

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"