MK radionica - MW 1/35 UAZ-469

Previous topic - Next topic

medico

Quote from: chemical_ali on 08-03-2008, 00:47:19
super napredujete!samo naprijed momci!

napreduju  ??? poslednji napredak je bio krajem septembra  >:D D:)

Boki

Šteta što je projekat toliko usporio :( . Nadam se da nećete odustati od radova. Ovo do sada izgleda odlično.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

chemical_ali

Quote from: medico on 08-03-2008, 13:46:55
Quote from: chemical_ali on 08-03-2008, 00:47:19
super napredujete!samo naprijed momci!

napreduju  ??? poslednji napredak je bio krajem septembra  >:D D:)
a ja sam tek sad pregledao čitav ovaj topic :),nešto mi je laptop štekao prije,i odmah mi se svidjelo jer i ja istog imam doma..a doktore ako ćemo o napretku meni nema ravnog po sporosti,objavim maketu,pa pola godine ništa pa onda opet tako,spor sam ko puž ;D

medico

chemical_ali @ ma to je mali tizer za njih dvojicu...ja imam nedobrsene makete jedna je zapozeta jos 2000g  ;D zavrsena 80% i josh stoji

Sandman

Quote from: medico on 10-03-2008, 01:12:10
chemical_ali @ ma to je mali tizer za njih dvojicu...ja imam nedobrsene makete jedna je zapozeta jos 2000g  ;D zavrsena 80% i josh stoji

dr. malo zeza Tripka i mene  >:D sva sreca pa je skoro zavrshio ono zuto letece krilo koje mu je stajalo godinama u skoro zavrshenom stanju  :P >:D :D

pored svih drugih projekata moramo i Tripko i ja da priznamo da ovaj UAZ sa shortrun plastikom i nije bash maketa za kojom cvilish da je zavrshish.....  :-[

nashao sam neshto shto bi moglo izgleda da posluzi za onaj konus za postolje mitrlajeza - "futrolu" za microfine insulinsku iglu (za "pishtolj" za davanje inslulina) koja je bash konusnog oblika - kako mi Tripko reche izgleda ce odgovarati po dimenzijama.... potrudicemo se da ga nastavimo nadam se ovih dana... mozda bi mogli i da ga zavrshimo do Moshna... najveci deo vremena cenim da ce zatrebati za tu konstrukciju mitraljeza - sve ostalo je samo farbanje shto je laganica u odnosu na ovo budzenje.....