Italeri Bell/Augusta AB-212 MUP Srbije 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Maketu sam dobio skoro napravljenu od Dragana Cvetica(Hvala druze)da kazem 80%,te sam je ja priveo kraju i uradio jos ponesto.Napravio karakteristicnu antenu iznad kabine jos poneke koje ne daje maketa,sredio unutrasnjost po slikama koje sam nasao,otvorio vrata pilota,napravio one grede za noge iznad skija itd.Inace sama maketa nije bas nesto ima da se smirgla,gituje uklapa....mala nocna mora.Boje su humbrol i to za zelenu 116 i maaalo 78,braon je posvetljena 29 a crna-crna :hahaha .Dekali balkan models za hjuie koji su sasvim dobri.Final lak revell i to je to.Dakle ex JSO helic u sluzbi Mup Srbije....slike malo svetlije ali to je to.











Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Ama bas mu nista ne fali  :super Lep ko lutka, samo jos da nije pandurski  :lol :lol
Dokon mozak, djavolja igracka !


Vladimir

Ф89 НС


Nemsy_29

Retki su MUPovi helisi ovde i uvek ih je lepo videti, meni ovo izgleda super i odlican je detalj sa otvorenim prednjim vratima. E sad mozda je to zbog losih fotki ali mogao si mozda tamniju braon i "zeleniju" zelenu  :)

milan78

Mnogo su svetle slike,nemoguce fonom docarati.Glupo je da kazem na poverenje ali nijanse su sasvim ok,zato i kazem koje su boje u pitanju,da ko radi humbrolom od prilike zna sta kazem....pogledaj u mom photobucketu ima dve bez blica pa dodju tako....vidis npr.ne vidi se da je prozor iznad pilota transparentno zelen....Hvala vam na komentarima!!!!!!!!!
Instagram-Peacockscaleworx

Ziggy

I ja ga planiram u 1/35 imam od Dragon UH-1N  ;D
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

Nemanja99


milan78

Quote from: Ziggy on 01-02-2016, 19:52:59
I ja ga planiram u 1/35 imam od Dragon UH-1N  ;D
Au druze brutalno,samo za dekale malo zeznuto...jedino da ih sam stampas. :super :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

yogi

Fenomenalno.....ali reci mi krilce,zakrilce tj.krovno peraje ti napravio ili ga daje Italeri ???
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

milan78

Ne daje italeri pravio sam od stirena,trebalo bi da je to neka antena... :hahaha
Instagram-Peacockscaleworx

yogi

U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

milan78

Nisam znao za ovaj,ovo moze bez mnogo zezanja taj nas....u sustini sve istaa plastika koju pakuju oba proizvodjaca.Ovaj je malo redji. :super
Instagram-Peacockscaleworx