leFH 18/40

Previous topic - Next topic

medico

Sada vec vremešna ali sasvim dobra Airesova maketa nemačke haubice od 105mm u 1/35 razmeri . Kombinacija rezina i eceraja i metalne cevi ...nešto malo dorade od stirena i metalnih cevčica uglavnom tamo gde je eceraj bio ili previše prekomplikovan ili nerealan zbog 2-dimenzionalnosti







prajmer odozdo crni Cosmos  a odozgo beli Tamiya  zbog efekata senki ....




trnke

au ala dobro izgleda  :cheers

Laufer72

Pozdrav.

Ajde prijatelju otvori karte, poznavajuci tvoje radove ne mogu zamisliti da tu nema nekih čika okolo, naokolo.

Šalu na stranu, da li imaš u planu posadu topa i ako da, čije su figure.

Sve najbolje.

medico

Quote from: Laufer72 on 23-02-2016, 21:00:03
Ajde prijatelju otvori karte, poznavajuci tvoje radove ne mogu zamisliti da tu nema nekih čika okolo, naokolo.

Šalu na stranu, da li imaš u planu posadu topa i ako da, čije su figure.

za sada je haubica na čekanju .... imam još par započetih projekata pa prvo njih da privedem kraju . Postoji neka osnovna ideja koja evoluira tokom rada na maketi ... opcija je i da bude napuštena sa tuđom vojskom kraj nje  ;)

Messerschmitt

Уф лепо изгледа  :super
Ево пар фотографија од јесенас, Бубањ поток. Прави рај за љубитеље, има свега и свачега  :naughty









rodeo

Taj Bubanj Potok je dostupan, nema zicu i slicno?
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Messerschmitt

Ne ne, to je u krugu strelišta. Bio sam tamo na gadjanju pa na pauzi slikao  :super Stražari me gledali kao da sam pao s Marsa  :doh Ima lepih stvari tamo, kad uhvatim vremena postavicu sve fotografije koje imam.

Covece, koliko blago na okupu!?! Halftrack! A onajsvabski 20mm je na mornarickoj lafeti!

Aki

Сличан лафет се користио и за монтажу на полугусеничара, сдкфз 251/17.

YU-DFY

Za nas maketare blago a za veliku vecinu nazalost staro gvozdje koje ce najverovatnije zavrsiti u topionici.

zobo

Bice ovo lepo topce. :caooo