MiG-31BM 'Foxhound' (AMK, 1:48)

Previous topic - Next topic

InFlames

Sa klikom na fotografiju, dostupit cete do clanka o avionu, maketi i naravno sa fotogalerijom. Hvala za ogled


Poseidon

Fantastičan  :super mora jedan padne u Mošonu obavezno :)

Sneni

Odličan je :cheers nije moja razmjera, ali stvarno volim ovaj avion, a i sama plastika je koliko vidim takva da se isplati maksimalno potruditi oko nje. Svaka čast :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

boom.boom

Pratio bez daha i sta reci osim....FENOMENALNO :god!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

InFlames



Lykos


zobo

Docekasmo ga i u gotovim projektima.Sta reci,osim da je pravo savrsenstvo.Pratio sam pomno od samog pocekta.Sve cestitke za trud i uspeh :god :bravo

Laufer72

Pozdrav, pratio sam projekat, i komentare na maketarstvo.net, i potrebu pojedinih kolega "e ajd sad da probamo da mu nađemo grešku", no greške nema!

Svaka čast  :bravo

Sve najbolje.

Tomcat

Izuzetan! Prelepa maketa, svaka cast!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

fikisa

Pratio sam rad i sta reci ostao sam bez daha. Jedva cekam da vidim sledeci projekat.

InFlames


Tomcat

Ne mogu da docekam njihov F-14...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Ma mogao si malo pedantinije i sa više pažnje posvećene detaljima.
A i motori mu ne rade...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.