1:72 Zvezda MiG-21 Bis

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam uradi pre 5-6 godina.Medjutim tokom godina transporta i ciscenje pojavila se nekoliko ostecenja.Zato sam resio da ovu maketu restaurisem.Urezao sam nekoliko novih panela.Ugradio sam resinsko sediste.Napravio novi nisan,antene i pitocev.Farbanje je Mr.color h-308,revel 362 i gunze srebrena.Dekali su LH i BM.Naoruzanje iz viskova.


















Tomcat

Prelepo, posebno ova zajednicka slika ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Svidja mi se,pogotovu kolekcija tako sva tri....odakle ti antene za rep i nos PE ili samogradnja?
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

凸(¬‿¬)凸

zivorad

Ehhhh   najzad za promenu i od tebe da vidimo neki MiG 21  :lol :lol :lol

mala šala      a  sad bez šale           SJAJNI SU    i  to sva tri    ( usput  - obozavam R ,  daj slicke njega samog )   :god :god :god :god :god

Laufer72

Dakle da zakljucimo da remontni zavod Dragan_mig31 radi reviziju Migova 21 na 6 godina i to sa Velikim uspehom.

Pohvaljujem i stajanku sa tri "posmatrajuca objekta" , pronađena je prava mera jer da si slikao sve 21ečeve, kardiovaskularne klinike u regionu imale bi pune ruke posla  :D.

Sve najbolje!   :super




dragan_mig31

Hvala vam.

@milan78 antene su deo samogradnja deo pe iz viskova.

@Zivorad imas ga u podforum zavrsene makete. 1:72 R.V.Aircraft MiG-21 R.

zobo


Jovac

Kao i uvek - odličan.  :cheers :cheers :cheers

Pokojni Toza