1:72 MiG-25P Libija(Slava GADAFI!)

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi


wash your mouth with soap mister!
jean od najljepših aviona (pogotovo dvosjed)

nenobl

daj ne zajebaji, avion lici na ves masinu sa velikim motorima! realno.. ali covjek ga je stvarno lijepo napravio!

Dada

Vesh mashina ili ne, odlicno uradjena maketa!

Bravo Draganche! Drago mi je kada ne brzas i ovako odradis maketu. Uopste ne deluje da si imao nakovanj za osnovu :) sto verujem da i jeste bila ideja.

dragan_mig31

Mozda je ves masina ali je prelepa ves masina :D Hvala vam drugari.Dada nisam zurio jer nisam imao zivaca pa jedno 3-4 meseca ga nisam ni pipnuo.Otkad sam se zaposlio nemam bas toliko vremena za makete pa mozda to deluje da ne zurim :D :D :D

Sneni

Odlično urađeno, i ja mislim da je avion lijep, inače volim sovjetske hladnoratovske dizajne, nekako su brutalni i kao da utjeruju strah u kosti samim izgledom ;) Svaka čast za maketu, stvarno super izgleda, odlično je ispao semi-gloss finiš i NMF oplata motora :cheers Taj poklopac stajnog trapa što nedostaje (pisao si negdje da ga nije bilo u kutiji) možeš probati da uradiš neki lagani scratchbuild, šteta da ostane tako, a takođe bi bilo super da se nabace i rakete.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

KuKLiNsKi

a ja baš htio reč "eee napokon jean bez raketa"  ;D

dragan_mig31

Nakon 4 godine sam konacno zavrsio maketu.falile mi rakete i poklopce leve noge trapa.













zobo

Odlicno uradjeno.Kramp maketa od ICM-a.Ja radim jednu i mucim se. Jad zivi.Ovaj tvoj je ispao za 10. :super :super :super

M@rio

Uuuuuu i ja imam jednog Kondorovog...Ne znam šta me čeka?! Nabavio sam rezinski kokpit pa ću se potruditi!!! U svakom slučaju i ovaj MiG ti je odličan!!! :bravo
M@rio