Mitsubish Ki-46 Dinah 1/72 Airfix A02016

Previous topic - Next topic

Jovac

Posle duže pauze iz zdravstvenih razloga , jedan rekreativni projekat. Maketa se super uklapa , stakla kabine su malo lošije izlivena , sve ostalo je OK. Rađeno čisto rekreativno za policu. Slede slike , malo je blic učinio svoje , ali to je to.

 

Biće i neka slika po danu.


Warhawk

Generalno mi dosta kvari utisak taj nesredjeni spoj staklarije s trupom.
Beli lepak to rešava pre bojenja (ne mora se skroz zapuniti, malo jače od prosečnog panela to treba biti)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

komoras

Odlična završinica! Ostareno taman kolko treba  :super
Kakvo je generalno uklapanje? Znam da je matora maketa, al imam u planu da se u bližoj budućnosti oprobam sa istom  :naughty
Što se tiče stakla, slažem se sa warhawkom, probaj sa akrilnim gitom. Naneseš ga, sačekaš malo i ukloniš višak nakvašenim štapićem za uši. Taman dobiješ blagu naznaku liniju panela o kojoj kolega priča, a ne nagriza plastiku i sve se eventualne greške lako isprave vodom  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates


mos

Odlican jap! Samo malo vosha na tockovima da se oseti struktura tocka ostalo mi je odlicno!  :cheers

Janjic

凸(¬‿¬)凸

boom.boom

E Vlado dobar ti ovaj Ki-46 nego samo, hmm, malo ko da je pobeleo hehe...mora da ti je mat lak nesto zeznuo pa pobeleo :lol hehe  :naughty!?
Super je ispao, skroz lepo ostarena masina :mjetal!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Imao sam jednom davno, davno in a galaxy far, far away jednog takvog samo u braon kamuflazi i sa tigrom na repu. Ne pamtim tu maketu ni kao modernu, ni kao kvalitetnu.

Jovac

Quote from: JŽ on 01-04-2016, 16:37:29
Imao sam jednom davno, davno in a galaxy far, far away jednog takvog samo u braon kamuflazi i sa tigrom na repu. Ne pamtim tu maketu ni kao modernu, ni kao kvalitetnu.
Volim retro makete.