Academy mig-23 mf Kubansko r.v. (KITBASH) 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Posle vise od godinu dana malo rada malo gubljenja volje i zivaca,priveo sam kraju ovu maketu.Ubacio sam kokpit rezinski koji nikako nije hteo lepo da legne,komandnu tablu skrec,nos od zvezdine 23,rep od Rv.aircraft,piloni i rakete od zvezde,izduv,top i kutija trapa prednje noge skrec u mojoj reziji.Boje humbrol,dekali rv aircrafts stencili,a zastava i broj od AZTEC models,koji izgledaju boli glava ali kad krece se sa lepljenjem pocinje da boli glava ali stvarno..silvering itd ludilo.Nisam se izborio sa brojem na desnoj strani u potpunosti ali sta je tu je.Hvala Capritimu i Draganu mig 31 na pomoci.Evo slike....














I svi Kubanci zajedno!!
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Lepa kolekcija, jos da uradis onu dvosedu 29ku kojom su obirili Cessne 90ih :) Viva la revolucion  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


milan78

Prvo onu nasu mucenu 29ku cu da uradim.I to uskoro ide.A za,kubansku imam i dekale ali mi je frka od silveringa,losi su bas.Radicu ga Boze zdravlja.Hvala vam puno.
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Bas mi pravis zazubice sa ovim plavicastim lepotanima.
Lepo uradjno, i uz sve nabrojane probleme, odlicno je ispao na kraju.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Nemanja99


Jovac


viper


komoras

Odličan Kubanac i još bolja podloga i kolekcija!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

zobo


milan78

Hvala ljudi puno,inace zaboravih,radjeno je cetkicom. :deadhorse
Instagram-Peacockscaleworx

Laufer72


zobo

To nisi morao pominjati Milane.Ti si veteran cetkicarenja :super :caooo :violin

Sneni

Jako lijepo odrađeno :super Nisam ljubitelj kubanskih šema, ali jesam ljubitelj miga-23 ;D
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka