Kfir C2, Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Mucenje je najzad gotovo... Italeri maketa, Mr Hobby boje I Hasegawa dekali. Posebno da napomenem pomoc koju je pruzio kolega Zolle oko sedista I naravno da se zahvalim...











Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


barbarossa

Odličan, baš kako treba... Ja malu prednost ipak dajem hasegawi iako je u pozitivu...

Milicevic.91

Eto a za mene je uvek bila misterija koji je to avion koji se pojavljuje u filmu let crnog andjela.... Svakako lep rad  :cheers

milan78

Jako dobar.Ja sam moj poklonio,sa ciljem da ga uradim jos bolje.
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

凸(¬‿¬)凸

zolle

Odlican lavic, meni jedan od omiljenih dzetova, najludjeg vazduhoplovstva  :super  Naravno, moram da napomenem, da bez "mog" sedista ne bi licio na nista  :lol :lol :lol
Ako treba da spasim jos neku maketu, "give me a call, I'll fly with you"  :zvizduc :zvizduc
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Quote from: zolle on 30-04-2016, 23:44:29
Odlican lavic, meni jedan od omiljenih dzetova, najludjeg vazduhoplovstva  :super  Naravno, moram da napomenem, da bez "mog" sedista ne bi licio na nista  :lol :lol :lol
Ako treba da spasim jos neku maketu, "give me a call, I'll fly with you"  :zvizduc :zvizduc

You can be my wingman anytime  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Ako je i bilo mucenje, sada je cist uzitak videti ga.
ODLICAN.
Bez obzira sta pricali o ovoj maketi na kraju si ga majstorski opravio. Prelep Kfir.

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......