Italeri 1/72 F-16 i Academy F-117

Previous topic - Next topic

urke1981

Posle one gomile posla na Su-30 poceo sam da radim nekoliko maketa(sto se ispostavilo kao greska,jer nikako da zavrsim zapoceto :think)

Italerijev F-16 je bila sledeca. U sustini nije losa maketa,ali sam nesto i doradjivao.Ubacio sam Eduardov eceraj za kokpit,izrivetirao sam maketu,doradio spremiste za tockove i jos ponesto. Imao sam peh pa je kap razredjivaca pala na poklopac kabine,tako da sam morao da trazim novi(tada je malo falilo da maketu bacim o zid ;D) Boje su MM,prljanje pastelama i Tamiya setovi.

Posle nje sam zavrsio Academy F-117 koji sam dobio na poklon od devojke za Novu Godinu. Maketa ok za rad,ali sam i tu doradio kokpit( HUD,na koji treba jos samo staklo da stavim,sistem za podizanje poklopca kabine i sl. Doradio sam i spremiste za naoruzanje i za tockove kao i stajni trap.Farbao sam Humbrolovim bojama,prljanje tus i Tamiya set.

Nakon ove dve uradio sam i Italeri F-15C i Italeri F-22,ali njih cu u drugi topic da ne natrpavam sve u jedan

A evo i slicica

F-16














F-117













milan78

Odlicni su.Ja se sad borim sa hasegawinim f-16.....mogli su i bolje da ga srede.
Instagram-Peacockscaleworx


djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

urke1981

Hvala puno momci :cheers

@milan78 kako napreduje hasegawa? Imam i ja jednu,pa bi dobro dosao neki savet :D


rdanilo88

Svaka cast!  :cheers  :super komentari suvisni, samo sto pre kaci ta druga dva jer eno mi ih u kutiji, cekaju da pocnem sa radom pa ce mi valjati malo motivacije     ;D
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

urke1981

Hvala :cheers
F-15 je jos i ajde moze da prodje,maketa u pozitivu,izduvi su sacuvaj boze,kokpit slab...ali moze dobro da ispadne
F-22 je totalni krs...bar za mene,uklapanje uzas,tako da ti treba tona gita i smirglanja koliko hoces,ali sa druge strane to mi je bila neka peta ili sesta maketa pa mozda ja nisam znao to lakse i bolje da uradim....sve u svemu gomila posla :headbang