1:72 Academy F-18C

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobro poznata akademijeva maketa.Iznenadio sam se kako je rasklop toliko los i kompleksan.Ostatak je OOB.Dekali Printscale.Farbe revell















Tomcat

#1
Odlican! Mozda ti je narucilac mogao dati neke lepse oznake ali je i ovako veoma lep  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Dejan68

Dragane,
lepo si uradio ovu pticu (kao i svaku plastiku koja ti dopadne šaka), bez obzira na kvalitet Iste.  Da li će doleteti u Niš? Kako su se pokazali dekali. Pitam iz razloga što je bilo razgovora na forumu da su problematični. Pozdrav,  Dejan




flanker

Ja pazario D varijantu, pa me sad uplaši za dekale. O čemu se radi?
Lep je, malo prešljašteći dekali, ali to je to.
Jedino GBU-12 mislim da imaju samo sam vrh žut
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/US_Navy_030308-N-4142G-004_A_500_pound_Laser_Guided_Bomb_Unit_(GBU-12)_is_mounted_on_an_F-14D_Tomcat.jpg
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

rdanilo88

Zlooooooooooooooooo  :super
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

Milicevic.91

Lep je,jedan od retkih zapadnjaka koji mi se dopada  :super :cheers

zobo


urke1981

Super izgleda :cheers Bas mi se svidja :super

nenobl

nije losa maketa. zuti laserski tragaci na GBU?? stvarno?   volim ove avione pa mi zapelo za oko...   navigaciona svjetla na vertikalcima si zaboravio i onaj dole ispupceni dio na prednjem dijelu poklopca prednjeg trapa je bijeli. A ovaj gore dio gdje mu je top, je na ovom avionu metalni. mada su to sitnice koje se mogu popraviti..  cudi me da nema dekala za Sidewinder.. kad sam radio ovaj, bili su i za AIM-9 i za GBU-12... i na vrhu radarske kape.. sami vrh je u stvari u desert sand boji...  bar se tako sjecam kad sam ga radio..  ali nije lose.

dragan_mig31

Hvala vam :) Zaboravili ste da je ovo maketa koju sam radio po narudzbini i to kako je musterija hteo :) svaki detalj je unapred zatrazen i preciziran :) Kad budem radio f-18 za sebe bice naravno sve po PS.

InFlames

Interesanto, da si imao probleme sa rasklopom - kod mojeg jih nije bilo, a kompleksno je uradjen, da se mogu napraviti razlicite variante.

zolle

Sto bi mi juznjaci rekli - icepija si ga !
Dokon mozak, djavolja igracka !