Focke-Wulf Fw190 A-4 EAGLE HEAD (Hasegawa 1/48)

Previous topic - Next topic

ScreenFun


Pozdrav svima  ;D

Posle skoro pola godine nerada iz opravdanih razloga "škole" konacno sam odlučio da zavrsim ovo čudo od makete.
U principu nisam imao nikakvih problema osim da izaberem koju ću verziju uraditi ;D Kompletna hemija, kao i obično, Vallejo. Najveći problem je bio sa dekalima zbog mog nestrpljenja i nepažnje :headbang
U svako slucaju lepa maketa za rad
Evo i par slika:

















I to bi bilo to za sad :pilot

AcaDinic

Браво сине. Уживо изгледа много боље а моје примедбе већ знаш. Сваки мој даљи коментарне за овај рад не би био објективан.
Само тако настави  :cheers

ScreenFun

Hvala tata na podršci !!! Trudiću se da svaki sledeći rad bude bolji od predhodnog, a sto se tiče primedbi znam sve  :cheers

zobo

Za svaku pohvalu.Veoma lepo uradjeno.Pedantno. :super :super :super


kapetan

Solidan rad, motling malo preoštar a nedovoljno gust. U svakom slučaju, praksa je osnovni uslov za napredak! Pozdrav, Bojan!

medico

prilično dobro , predebela je žičana antena... sledeći put razvuci bar duplo tanju  ;) kukasti krst obavezno na vertikalac a obzirom da je 1/48 mogao si i lampicu na kormilu pravca da ofarbaš ili još bolje da napraviš od providne plastike .

ScreenFun

Hvala, sto se tice antene slazem se ali prvi put sam stavljao antene pa nisam znao koliko trebam da razvucem, a za kukasti krst na zalost nisam dobio sa maketom pa trebam da kupim ovo za lampicu uzecu u obzir  :super :super :super