1:72 Trumpeter MiG-29 9.12

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Bolju maketu u zivotu nisam radio.Sklapa se kao od sale.Sve je lepo i precizno odliveno.Doradio sam samo pojase u kabini,hud,i poneki detalj sa strane.Pitocev je Igla.Boje su AKan.Dekali italeri.Maketa je radjena na poklon za jednog drugara.Trebalo mi je 5 dana po 3-4 sati na dan da je zavrsim.
























AcaDinic

Svaka cast. Prelazi boja su fenomenalno odradjeni. Rad je bez zamerki.  :cheers

Tomcat

Odlican rad, najzad dobra maketa MiG-29 u prodaji
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

urke1981

Uuu izgleda vrhunski :cheers Kamuflaza i prljanje su bas super :super Akan boje su izgleda pravi izbor ;D Pokusavam da ih nabavim,al' mi nesto ne ide ;D Imam ja jednu 9-12 Trumpeterovu i jedva cekam da se nje dohvatim...da ne moram da rezem,smirglamdodajem i sto cuda jos ;D Vidi se po finalnom rezultatu da je maketa bila prava za uzivanje....svaka cast :cheers

Nemsy_29

Ovaj trumpeter izgleda brutalno dobro, jos sa ovim oznakama  :love

FLY BY WIRE

Mocno izgleda...odlican rad! ;)

dragan_mig31

Hvala vam.Jedva cekam da uradim sledeceg :)

zobo



zobo

A cuo sam komentare da je mnogo lisa maketa.Svasta. :doh :jok

airbamby

Lepo Dragane.

Kad se pojavio videh slike nekog kineza koji ga je pravio i imao je lepih zezancija sa njim.
Gornja i donja polutka, ubacivao je i stiren da izbegne stepenik na donjaci krila...

Ti nisi imao taj problemcic?
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dragan_mig31

Sa unutrasnje strane krila ima neki pinmarkovi.To sam skinuo i krila su legli odlicno.Nije bilo potrebe za popunjavanja nista.Bukvalno nikakvih problema.Smirglanje jedino oko nosa ali nista narocito.

komoras

Prepel rad!  :cheers
Znači Trumpeter je pun pogodak?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates