Annetra Mi-8 & Mi-17 1/48

Previous topic - Next topic

Oruzar

 Pozdrav kolege,

Danas mi je moj prijatelj Ladislav Jareš , vlasnik kompanije "Annetra" iz Ceske , poslao "CAD" crteze u zavrsnoj fazi za makete Mi-8 & Mi-17 u 1/48 razmeri. Makete ovih vazduhoplova su veoma dugo ocekivane i verujem da ce biti dobro dosle u polici svakog od nas... makar onih od nas koji se "lozimo" na makete vazduhoplova. :-) Elem, po crtezima , se da primetiti da ce biti bogate detaljima. Makete ce izaci u obe verzije helikoptera u veoma interesantnim semama za farbanje, a na trzistu ce se pojaviti pre kraja ove godine. Naime opste je pozneto da su ovi helikopteri svugde po svetu, sto u vojnim tako i u civilnim krugovima exploatacije, tako da i oni koji nece da ih imaju striktno u vojnim bojama mogu potraziti i seme farbanja za civilne varijante. Izmedju ostalog, da, odogovaraju u svakom pogledu i za nase "ptice"... Evo malo slika da zaigra srce... ;-)

Prvo slike kutije u najavi:






CAD crtezi:


















Eto to je to...Kako mi budu pristizale nove informacije tako cu vas i obavestavati.

Pozdrav :-)


Ziggy

Lepo, nego mogli su napraviti i onaj paciji kljun kao sto imaju ova nova dva Mi-17 Vojske Srbije, bilo bi interesantnije. Mozda da mu nabacis to pa nek razmisli  :super
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

dragan_mig31

NIje samo nos razlika druze moj :) dzabe bi on radio nos ako ne bi preradio trup,produzio rampu i kargo prostor,promenio rezervoare rotor i jos tamo neke zezancije.