J-10 Trumpeter

Previous topic - Next topic

rdanilo88

Jos jedna na brzaka, ali je bilo milina raditi. Volim brate kada ne moram da se ...avam oko stajnog trapa, a ovde sam uzivao sklapajuci ga. Standardno, farban sprejevima a uradjen nocas u trecoj smeni :D za danas ostali samo dekali  :lol

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.932888643500868.1073741840.100003392225897&type=1&l=c78126a284

PS Zile sta cu mora i ovo odmaj na limun  :headbang
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

zivorad

Vidim da je vec tamo  :lol :lol :lol

u svakom slucaju svaka cast za brzinski rad   :bravo :bravo :bravo

rdanilo88

"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

komoras

Veoma dobro si ga odradio. Farbanje ti je odlično!
Kapiram da uživaš u brzinskim radovima, ali nedostatak gitovanja baš kvari konačni utisak. Nabavi u farbari akrilni git za drvo i kupi u slikarskoj radnji onu malu spahtlicu za nanošenje boje. Sve se brzo nanosi, još brže suši, a skineš višak navlaženim štapićem za uši. Tako da nema šmirglanja i sve će se uklopiti u brzinu tvog rada, možda doda još nekih sat vremena rada preko i to je to, a primetićeš ogromnu razliku u finišu!  ;)

Šta radiš sledeće?  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

rdanilo88

Sto se tice farbanja samo pratiti uputstvo sa spreja :) e hvala za ovaj info, mene toliko mrzi da smirglam pojma nemas  :headbang  :lol probacu na sledecoj, a radim ih uvek na brzaka :) sledeci je su-27 sea flanker ali  to nije za mene  :headbang
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

zobo

Svaka cast Danilo.Ti ovo bas brzinski radis. :cheers :cheers :cheers

Oklop123

Quote from: rdanilo88 on 27-07-2016, 04:00:38
Sto se tice farbanja samo pratiti uputstvo sa spreja :) e hvala za ovaj info, mene toliko mrzi da smirglam pojma nemas  :headbang  :lol probacu na sledecoj, a radim ih uvek na brzaka :) sledeci je su-27 sea flanker ali  to nije za mene  :headbang
takodje mrzim to gitovanje i smirglanje
ubija me u pojam
zato i ne radim avione
uvek izbrisem panele pa kad ih urezujem
probijem na drugu stranu  :D

rdanilo88

Zoki treca smena je cudo  :lol i hvala  :cheers
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

rdanilo88

a druze oklopni  :) ja na urezivanje panela ne smem ni da pomislim :D :D :D
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

Oklop123

Heheheh
Poslednji put kad sam urezivao panele na Galebu
Em sto sam otisao ukrivo
Em sto proparah prsy

dragan_mig31

Sve zavisi od toga sta svako od vas hoce od makete koje uradi.Kakav rezultat i kvalitet.Kako i dali hoce da napreduje u ovom hobiju.Ali definitivno sredjivanje spojeva i urezivanje panela su must have ako bilo ko hoce da napreduje i ide napred umesto da stoji u mesto godinama.Ali opet bi rekao svako radi kako hoce i kako je njemu najbolje.

rdanilo88

Dragane apsolutno si upravu za sve  :cheers ali ono zadnje navedeno je najbitnije po meni... Bitno mi je da ja uzivam u radu i da se opustim, a sve ostalo mi je manje vise vazno, ako nesto u mom hobiju mora da bude must have, e onda ga... Tih must have stvari ima dovoljno on a daily basis, tako da ako i hobi mora da mi dodje na to onda bolje da se i ne bavim time. Par godina se bavim ovim, prvi postarivanje je palo pre 10 dana. And felt good :) a da sam se silio da moram da ga radim, ma caoooooooo  :lol
Ti si drugo, od sebe si napravio brend (sto je za svaku pohvalu), zivis od toga , radovi su ti bezmalo pa savrseni. Ali ja sam ti easy flow  :cheers Veliki pozdrav!
"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky

dragan_mig31

Bas tako.Daleko sam ja od brend ili savrsene makete :) ja sam samo hteo da kazem ako hoces da napredujes u tradicionalnu smislu maketarstva onda mora se spojevi srediti i paneli prerezati.E sad to sto ti hoces da radis kako hoces to je apsolutno najbitnija stvar u ovom hobiju.Bitno je da ti uzivas i da si na kraju zadovoljan :)

rdanilo88

"Man will fly through the power of his mind, not through the strength of his muscles." Nikolay Yegorovich Zhukovsky