1:72 Fujimi F-4C

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobro poznata fujimijeva maketa.Morao sam da prerezem panele jer su bili jako plitki.Napravio sam nove instrument table stranicne zidove i nisansku spravu u kabini.Sedista su modifikovani mk-7 sedista od revellovog fantoma u 72.OStatak je OOB.Dekali su repliscale + nesto iz viskova.Farbe su gunze.




















milan78

Lep fantom.Aj sad jedan mig. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

YU-DFY

Lep rad. Sve pohvale. Al stvarno mislim Dragane odavno nije bio dvadesetkec. Kad ce?

Tomcat

Kao sto i sam kazes- SEA sema je prelepa. Fantom  je fantasticno ispao. P.S. zaboravio si da napomenes da je ovo cuveni Scat XVII tj jedan od aviona na kojima je leteo Robin Olds  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Hvala vam.Bice i mig-21 uskoro.Jedan pepsi MIG-21R iz 92-93 godina.Inace tomcat je u pravo ovo je Scat II iz 80 i neke godine dok je bio u Texas ANG i pre nego sto je predat jednom muzeju.

Marko M

Volim kratkonose četvorke. Odličan.

Vladimir

Baš,baš lep Fantom :cheers
Ф89 НС

flanker

Dobro ispala izbledela boja. Jel mogao da se uradi sa tim dekalima kao iz rata?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Hvala vam.

@flanker mogao je da se odradi sa dekalima iz rata.Ali ovo mi nekako lepse.Svi ih rade iz rata pa meni je to malo dosadno.

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...